Неділя, 28 квітня 2024 — Сайт міста Шепетівка
Юні шепетівські вокалісти здобули 1 місце на обласному конкурсі
Розділ Культура

Вчора у Хмельницькому фаховому коледжі відбувся Обласний конкурс малих форм хорового мистецтва серед мистецьких шкіл області «Дивокорай». Представляли на ньому честь нашого міста й юні шепетівчани.

Командувач Нацгвардії вручив бойовий прапор командиру військової частини з Шепетівщини
Розділ Події

За дорученням Міністра внутрішніх справ України, командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко вручив бойовий прапор командиру військової частини Нацгвардії полковнику Костянтину Кабанову, підрозділ якого виконує бойові завдання по захисту територіальної цілісності України та важливого державного обʼєкту Хмельницька АЕС.

В Україні набувають чинності нові положення Правил дорожнього руху. Згідно з ними, ближнє світло фар за містом залишається обов’язковим і після 1 травня. Відповідні зміни в Правил дорожнього руху були внесені постановою Кабінету Міністрів України №1105 від 20 жовтня 2023 року.

Знайомство з Шепетівщиною: Тихомель. Аріанська вежа або Каплиця Сенют
Розділ Культура

Стародавній Тихомель — літописне місто на Волині, тривалий час був предметом суперечок між Галицьким та Володимирським князівствами. Засноване можливо в Х ст., в період приєднання Волині до Русі Київської (981 р.). Вперше в літописах згадується в 1152 році як місто Волинського князівства під час війни київсько-волинського князя Ізяслава Пантелеймона Мстиславовича з галицьким князем Володимирком Володаровичем. Завдяки зусиллям Ізяслава Мстиславича, Волинь надовго стала вотчиною Ізяславичів. Проте якщо права Ізяславичів на Володимир та Луцьк заперечувати було важко, то за прикордонні з тодішньою Галичиною землі Південної Волині точилася запекла боротьба.

На Шепетівщині відбувся фінал «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу
Розділ Спорт

На базі Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся фінал ІІІ (районного) етапу змагань Президентського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» з волейболу серед юнаків та дівчат 2009 року народження та молодших.

У ніч на 28 квітня 2024 року противник атакував 4-ма ударними БпЛА типу «Shahed-131/136» із мису Чауда – Крим, зенітною керованою ракетою С-300 із Белгородської обл. – рф та 5-ма безпілотниками невстановленого типу із окупованої Херсонщини.

0
репостів
0
репостів