Субота, 20 квітня 2024 — Сайт міста Шепетівка

Днями у соцмережах мешканці Шепетівщини обурились будівництву, яке розпочалось на береговій лінії Стриганського озера. Каскад цих водойм також відомий під назвою "Голубі озера". Воно й не дивно, адже це територія Національного природного парку «Мале Полісся». Ми дізнавались хто стоїть за будівництвом і на яких правових підставах.

Архієпископ Хмельницький і Шепетівський Павло відвідав Шепетівку з архіпастирським візитом
Розділ Події

В суботній день Похвали Пресвятої Богородиці 20 квітня 2024 року, архієпископ Хмельницький і Шепетівський Павло на запрошення настоятеля протоієрея Василя Гетьмана з архіпастирським візитом відвідав м. Шепетівку де у співслужінні численного духовенства очолив Божественну Літургію святителя Іоанна Златоуста в Свято-Михайлівському кафедральному соборі міста Шепетівки.

На Шепетівщині в останню дорогу провели солдата Ящука Сергія
Розділ Події

Знову біль і смуток сколихнув жителів Ліщанського старостинського округу Сахновесьцої громади, що у Шепетівському районі. 18 квітня повернувся на щиті до рідної домівки односельчанин - солдат Ящук Сергій Андрійович.

Поліція розшукує осіб, які вночі розстріляли поліцейських на Вінниччині. Від отриманих травм один поліцейський загинув, інший отримав поранення. 

Незвичайна рятувальна операція проходила днями в селі Старий Кривин, що у Шепетівському районі. Небайдужі люди повідомили рятувальників про пухнастика, який впав до колодязя.

0
репостів
0
репостів