![Команда волейболістів Шепетівської ЗОШ №8 здобула бронзові нагороди у Славуті](/media/k2/items/cache/3b89c1728654cffc825f16ed02d481b5_Generic.jpg?t=20240412_125807)
Команда волейболістів Шепетівської ЗОШ №8 здобула бронзові нагороди у Славуті
9 квітня у місті Славута на базі спортивного залу ДЮСШ відбувся ІІІ (районний етап) всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти з волейболу серед юнаків під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО».
![Знайшли по ДНК: на Шепетівщині прощались з полеглим захисником Панасюком Павлом](/media/k2/items/cache/4acb0abffd2a3668bb22609a79e52823_Generic.jpg?t=20240425_151545)
Знайшли по ДНК: на Шепетівщині прощались з полеглим захисником Панасюком Павлом
10 квітня в селі Гориця Шепетівського району відбулося прощання з полеглим захисником Панасюком Павлом Віталійовичем 16.08.1990 р.н. Про це повідомили у Берездівській громаді.
![Нетішинська міська рада заявила про рейдерське захоплення земельної ділянки](/media/k2/items/cache/5603c406da44a7847978bbadfe528a5d_Generic.jpg?t=20240410_101631)
Нетішинська міська рада заявила про рейдерське захоплення земельної ділянки
Нетішинська міська рада VIII скликання звернулась до Офісу протидії рейдерству Міністерства юстиції України та Офісу Генерального прокурора з метою недопущення порушення прав територіальної громади. Йдеться про захоплення земельної ділянки за міським пляжем.
![Шепетівчанин здобув золоту нагороду Всеукраїнського турніру з боксу](/media/k2/items/cache/4fa3190d173a3d16de4a5e2dfb6a292c_Generic.jpg?t=20240410_093304)
Шепетівчанин здобув золоту нагороду Всеукраїнського турніру з боксу
З 1 по 7 квітня у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат. Загалом до участі у турнірі було заявлено 144 боксери із 17 областей України.
![Два брата-лісівника з Шепетівщини від початку повномасштабного вторгнення захищають Україну від ворога](/media/k2/items/cache/dcd3cd27cb92d53cfd331006c47afff9_Generic.jpg?t=20240410_084557)
Два брата-лісівника з Шепетівщини від початку повномасштабного вторгнення захищають Україну від ворога
У Валентина та Олексія Государських - родинна династія лісників. Ще з 50-тих років у лісі працював двоюрідний дід, у 80-ті бабуся. На той час вона була єдиною жінкою-лісником в СРСР. Батько хлопців був помічником кранівника. І навіть робота мами була пов’язана з деревиною, вона працювала на паперовій фабриці. Тож не дивно, що з раннього дитинства хлопців теж залучали до роботи у лісі.
![Двоє нетішинців "допомогли друзям" кількома десятками тисяч гривень](/media/k2/items/cache/b20c2f27da39344a03653cbbd735626a_Generic.jpg)
Двоє нетішинців "допомогли друзям" кількома десятками тисяч гривень
Двоє нетішинців перерахували більше 20 тисяч гривень шахраям, що від імені друзів просили у борг: поліцейські вкотре просять громадян не довіряти подібним повідомленням. Шахраї зламали акаунти знайомих потерпілих і від їхнього імені почали розсилати повідомлення з проханням позичити ту чи іншу суму коштів.
![У Шепетівці відбувся Фестиваль ранкової руханки](/media/k2/items/cache/5a43e8131dd593efe6d57747f27ed729_Generic.jpg)
У Шепетівці відбувся Фестиваль ранкової руханки
У Шепетівці з нагоди Всесвітнього дня здоров’я, який відзначається 7 квітня, у закладах загальної середньої освіти Шепетівської міської територіальної громади проводився фестиваль ранкової руханки «Рух заради здоров’я». У якому взяли участь близько 600 учнів.