![Олексія Глушакова виправдали у справі про зловживання службовим становищем](/media/k2/items/cache/86707fe130e0909b264a202b7057bb09_Generic.jpg?t=20240407_211539)
Олексія Глушакова виправдали у справі про зловживання службовим становищем
2 квітня 2024 року Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок у справі, в якій підозрювали екс-начальника Управління Держпраці у Хмельницькій області у зловживанні службовим становищем. Нині працюючого начальником Шепетівської районної військової адміністрації Олексія Глушакова звинувачували у тому, що всупереч інтересам служби, приймав рішення не виносити постанову про накладання штрафів на суб’єкти господарювання.
![Роботи шепетівських майстринь виставили у Державному Музеї Іграшки](/media/k2/items/cache/00290012c2adcc1009422c36a7237bf5_Generic.jpg)
Роботи шепетівських майстринь виставили у Державному Музеї Іграшки
До колекції Державного Музею Іграшки доєднались експонати із шепетівської майстерні «Кральова». Про це повідомили на сторінці музейного закладу.
![Судитимуть нетішинця, який замовив скалічити старосту села](/media/k2/items/cache/c964a8782ccce45711c12aec31c03e7c_Generic.jpg)
Судитимуть нетішинця, який замовив скалічити старосту села
Перед судом постане житель Нетішина, який замовив скалічити старосту села. За виконання замовлення 49-річний підозрюваний зобов’язався сплатити 2,5 тисячі доларів США. Правоохоронці дізнались про планування такого злочину, зімітували його виконання, а замовника затримали під час передачі коштів «виконавцеві».
![Знайомство з Шепетівщиною: садиба Жураковських у селі Білецьке](/media/k2/items/cache/53d731f89edfef9730c82f083f59b586_Generic.jpg?t=20240407_111605)
Знайомство з Шепетівщиною: садиба Жураковських у селі Білецьке
Село Білецьке нині входить у Шепетівський район і розташоване за 50 кілометрів від районного центру. Кількість населення – близько 450 осіб. В письмових документах вперше зустрічається під 1583 роком. Було у власності родини Білецьких, пізніше ним володіли Острозькі та Любомирські. У 19 столітті і до 1917 року власниками села були Жураковські.
![Громади Шепетівщини долучились до збору допомоги для захисників з Хмельниччини](/media/k2/items/cache/93a47053b70d2dfbd5b65f794b6a7bfb_Generic.jpg)
Громади Шепетівщини долучились до збору допомоги для захисників з Хмельниччини
Днями у Хмельницькому волонтери разом з представниками влади передали бійцям ЗСУ з Хмельниччини 6 автомобілів підвищеної прохідності, лодку з двигуном та системою РЕБ, автомобіль швидкої допомоги, який доукомплектований усіма необхідними медичними засобами, техніку для роботи сил ППО області, засоби РЕБ тощо.
![Оглянути пам'ятки Шепетівського району приїхали учасники туристичного туру із Харкова](/media/k2/items/cache/16756442ef7ad4f156df116fa1e8eb74_Generic.jpg)
Оглянути пам'ятки Шепетівського району приїхали учасники туристичного туру із Харкова
5 квітня в рамках реалізації туристичного туру "Тіні минулого", зорганізованого туристичною агенцією «Туристичний Міст/ ТурМіст» до Ізяслава Шепетівського району завітала група жителів міста-героя Харків разом із керівницею агенції Ольгою Скорик.