Неділя, 07 квітня 2024 — Сайт міста Шепетівка

2 квітня 2024 року Хмельницький міськрайонний суд виніс вирок у справі, в якій підозрювали екс-начальника Управління Держпраці у Хмельницькій області у зловживанні службовим становищем. Нині працюючого начальником Шепетівської районної військової адміністрації Олексія Глушакова звинувачували у тому, що всупереч інтересам служби, приймав рішення не виносити постанову про накладання штрафів на суб’єкти господарювання. 

Роботи шепетівських майстринь виставили у Державному Музеї Іграшки
Розділ Культура

До колекції Державного Музею Іграшки доєднались експонати із шепетівської майстерні «Кральова». Про це повідомили на сторінці музейного закладу.

Перед судом постане житель Нетішина, який замовив скалічити старосту села. За виконання замовлення 49-річний підозрюваний зобов’язався сплатити 2,5 тисячі доларів США. Правоохоронці дізнались про планування такого злочину, зімітували його виконання, а замовника затримали під час передачі коштів «виконавцеві».

Знайомство з Шепетівщиною: садиба Жураковських у селі Білецьке
Розділ Культура

Село Білецьке нині входить у Шепетівський район і розташоване за 50 кілометрів від районного центру. Кількість населення – близько 450 осіб. В письмових документах вперше зустрічається під 1583 роком. Було у власності родини Білецьких, пізніше ним володіли Острозькі та Любомирські. У 19 столітті і до 1917 року власниками села були Жураковські.

Днями у Хмельницькому волонтери разом з представниками влади передали бійцям ЗСУ з Хмельниччини 6 автомобілів підвищеної прохідності, лодку з двигуном та системою РЕБ, автомобіль швидкої допомоги, який доукомплектований усіма необхідними медичними засобами, техніку для роботи сил ППО області, засоби РЕБ тощо.

5 квітня в рамках реалізації туристичного туру "Тіні минулого", зорганізованого туристичною агенцією «Туристичний Міст/ ТурМіст» до Ізяслава Шепетівського району завітала група жителів міста-героя Харків разом із керівницею агенції Ольгою Скорик.

0
репостів
0
репостів