![До рідної домівки повернувся на щиті Дєєв Олександр Григорович](/media/k2/items/cache/cca20d83c4ed20790917866fed811f80_Generic.jpg)
До рідної домівки повернувся на щиті Дєєв Олександр Григорович
Сьогодні, 8 квітня, Полонська громада провела в останню путь вірного Сина України - Олександра Григоровича ДЄЄВА. Чин похорону відбувся у рідному для військовому селі Білецьке.
![У Шепетівці відбулися «Завзяті перегони»](/media/k2/items/cache/f686d92c42758f09b4ff048d5e6789de_Generic.jpg?t=20240408_121753)
У Шепетівці відбулися «Завзяті перегони»
Вчора, 7 квітня, на стадіоні «Локомотив» відбулися дитячі благодійні перегони на толокарах, біговелах та самокатах з нагоди Міжнародного дня здоров’я – «Завзяті перегони». Для участі у змагання зареєструвалося близько 50 дітей. Реєстрація відбувалася за донат.
![Над Хмельниччиною збивали шахеди, на Житомирщині є влучання](/media/k2/items/cache/f9f48f4a72c98a3c017aa28d197feb13_Generic.jpg?t=20240408_095912)
Над Хмельниччиною збивали шахеди, на Житомирщині є влучання
У ніч на 8 квітня 2024 року ворог завдав удару керованою авіаційною ракетою Х-59 із повітряного простору окупованої Запорізької області та 24-ма ударними БпЛА типу «Shahed-131/136» із мису Чауда – Крим, районів Курськ, Єйськ – рф.
![На Шепетівщині автомобілем збило дівчину, яка стояла на узбіччі дороги](/media/k2/items/cache/bf93fff78d3fe99b587fa472f4c818f5_Generic.jpg)
На Шепетівщині автомобілем збило дівчину, яка стояла на узбіччі дороги
На Шепетівщині слідчі з’ясовують обставини ДТП, внаслідок якої травмувалась 16-річна дівчина. Автопригода сталася 6 квітня о 22:10 годині у селі Кустівці, що у Полонській громаді.
![Хлопчик гуляв поблизу вокзалу Бердичива, сів у електропотяг та поїхав у Шепетівку](/media/k2/items/cache/ed6dbe83695e80ef224b56eb8acc56c3_Generic.jpg?t=20240408_073852)
Хлопчик гуляв поблизу вокзалу Бердичива, сів у електропотяг та поїхав у Шепетівку
Юного "мандрівника" із Житомирщини, якого розшукувала місцева поліція, було виявлено в місті Шепетівка. Мати одинадцятирічного хлопця звернулась у поліцію із проханням допомогти встановити місце знаходження її сина, який гуляв поблизу залізничного вокзалу м. Бердичів, сів у електропотяг та поїхав.