![У Полонному засудили шахрайку, яка продавала неіснуючі товари в інтернеті](/media/k2/items/cache/23ed8a48c90c24d170fd910122927ba2_Generic.jpg)
У Полонному засудили шахрайку, яка продавала неіснуючі товари в інтернеті
18-річна місцева жителька створила в соціальній мережі сторінку фейкового магазину жіночого одягу. Дівчина розміщувала там фото товарів, а отримавши від клієнток передоплату за них, припиняла виходити на зв'язок.
![У Шепетівці запрацює регіональний офіс “Зроблено в Україні”: перший відкрили у Кам’янець-Подільському](/media/k2/items/cache/facfb1dfc4c41ff728485fc96ce949a9_Generic.jpg?t=20240419_130649)
У Шепетівці запрацює регіональний офіс “Зроблено в Україні”: перший відкрили у Кам’янець-Подільському
Сьогодні у місті Кам’янець-Подільський відбулося відкриття першого регіонального офісу “Зроблено в Україні” у Хмельницькій області. Представив для подолян нову платформу перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін та заступник міністра економіки Віталій Кіндратів. Участь у заході взяли також народні депутати України та представники місцевого самоврядування.
![Молодь знайомилася з писанкарством як способом психологічної реабілітації](/media/k2/items/cache/75c37f933c580766404aa0e0de54dbe0_Generic.jpg)
Молодь знайомилася з писанкарством як способом психологічної реабілітації
Вчора, 18 квітня члени Молодіжної ради Шепетівки відвідали майстерню Кральова, де кожен охочий створив свою неповторну писанку, дарма що дехто вперше взяв писачок до рук.
![На Хмельниччині викрили на хабарництві голову військово-лікарської комісії](/media/k2/items/cache/c70e4caad551333f287714c86019be7b_Generic.jpg?t=20240419_113653)
На Хмельниччині викрили на хабарництві голову військово-лікарської комісії
На Хмельниччині правоохоронці викрили на хабарництві голову військово-лікарської комісії. Посадовиця організувала схему вимагання грошових коштів з осіб, які підлягають мобілізації, за визнання їх обмежено придатними до військової служби.
![Майже 9 місяців вважали зниклим безвісти: у засвіти провели воїна Юрія Кальченка](/media/k2/items/cache/c7101f1f2528f46e51994ca96adea3b1_Generic.jpg)
Майже 9 місяців вважали зниклим безвісти: у засвіти провели воїна Юрія Кальченка
Сьогодні, 19 квітня, скорботний день для жителів Нетішинської громади. В останню дорогу провели воїна, хороброго нетішинця, вірного сина України Юрія Кальченка.
![Фото ілюстративне](/media/k2/items/cache/d9797bea798db49d6543f6e46f299075_Generic.jpg?t=20240419_110316)
Комунальників зобов'язали відшкодувати майже 80 000 грн власнику автомобіля, на яке впало дерево
Стягнути з Комунального підприємства по зеленому будівництву і благоустрою виконкому Хмельницької міської ради на користь власника автомобіля Mercedes-Benz 69 043 гривні майнової, 5 000 гривень моральної шкоди та 5 667 гривень витрат, пов`язаних з проведенням експертизи, інвентаризації земельної ділянки, встановленням метеопоказників. Таке рішення Хмельницького міськрайонного суду залишив без змін апеляційний суд. Апеляційну скаргу комунальників ХАС відхилив.
![Судитимуть ймовірного винуватця ДТП, у якій травмувались четверо осіб](/media/k2/items/cache/2d9c65e1c1ca05db2bbee017d29509b4_Generic.jpg)
Судитимуть ймовірного винуватця ДТП, у якій травмувались четверо осіб
На Шепетівщині перед судом постане винуватець ДТП, у якій травмувались четверо осіб. Нагадаємо, автопригода сталась у січні цього року в селі Пліщин, що на Шепетівщині.
![Виконком: тарифи на ритуальні послуги, видалення зелених насаджень та фінансування ПМСД](/media/k2/items/cache/1e3129bc59fbca42bda58c281243bd00_Generic.jpg?t=20240419_101830)
Виконком: тарифи на ритуальні послуги, видалення зелених насаджень та фінансування ПМСД
18 квітня міський голова Віталій Бузиль провів чергове засідання виконавчого комітету, у ході якого розглянуто 28 проектів рішень. Детальніше про питання розповіли у пресслужбі Шепетівської міської ради.
![На Шепетівщині чоловік в нерест закинув 400 метрів сіток](/media/k2/items/cache/032a0dbd2d6a3a158fc54e561ac8cfc9_Generic.jpg)
На Шепетівщині чоловік в нерест закинув 400 метрів сіток
На річці Горинь дільничний виявив браконьєра з сітками загальною довжиною близько 400 метрів. Поліцейський вчасно зупинив зловмисника, проте тому таки вдалось виловити більше 80 рибин. Сума завданого навколишньому середовищу збитку склала майже 150 тисяч гривень.