Вівторок, 02 квітня 2024 — Сайт міста Шепетівка

У поліції з'ясовують, який збиток завдала жінка, яка пошкодила автомобіль військових Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки під час конфлікту, що відбувся 29 березня. Про це Суспільне Хмельницький розповіла старша інспекторка сектору комунікацій Шепетівського районного управління поліції Інна Чаховська.

Сьогодні, 2 квітня, Президент України Володимир Зеленський підписав Закони про електронний кабінет військовозобов’язаного, про зниження граничного віку перебування громадян на військовому обліку призовників від 27-ми до 25-ти років, а також Закон згідно якого, чоловіки, які були визнані обмежено придатними до військової служби, повинні будуть пройти повторний медичний огляд.

За реагування прокуратури діти-сироти з Шепетівщини отримають грошову допомогу. Про справу детальніше розповіли у пресслужбі Хмельницької обласної прокуратури.

У Шепетівці суд виніс вирок водію, який у стані сп’яніння спричинив ДТП з потерпілим. Як встановили слідчі поліції, водій автомобіля перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння, рухався з порушенням правил дорожнього руху. Внаслідок ДТП його пасажир отримав тілесні ушкодження середньої тяжкості.

Хмельницький обласний центр з гідрометеорології попередив про небезпечні метеорологічні явища. Сьогодні вже спостерігається сильний вітер з поривами15-20 м/с. До кінця дня ситуація стане ще небезпечнішою.

Третій відділ Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній Ізяславський комісаріат) отримав нового керівника. На цю посаду призначено майора Малярчука Сергія Миколайовича, котрий останні два місяці тимчасово виконував обов’язки начальника цього відділу. Про це повідомила Ізяславська міська рада.

У Шепетівці відкрили виставку «Пропаганда в радянських сувенірах»
Розділ Культура

У Музеї пропаганди днями відкрили нову виставка під назвою «Пропаганда в радянських сувенірах». Про суть експозиції та представлені експонати розповіли музейники у себе на сторінці.

З давніх-давен відомо, що питна вода є одним з надзвичайно важливих чинників здоров’я населення. Однією з вагомих проблем суспільства у сфері громадського здоров’я є забезпечення населення якісною та безпечною питною водою. Проблема безпеки питної води ніколи не втрачає актуальності (особливо для сільської місцевості) не тільки в силу постійного впливу її на організм людини, а й через забруднення джерел водопостачання, яке не припиняється через інтенсифікацію антропогенної діяльності. Рівень охорони навколишнього середовища, на жаль, не дозволяє відчутно зменшити негативний вплив на водні ресурси країни.

27 жовтня 2022 року двоє громадян на водоймі поблизу с. Білопіль Шепетівського району Хмельницької області займались добуванням водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – волоком. У сітку потрапили 87 карасів сріблястих, 3 ротана, 1 короп.

На території комунального підприємства «Славута-Сервіс» функціонує розсадник, саджанцями з якого озеленюють громаду. Про це розповіли у Пресслужбі Славутського МВК.

0
репостів
0
репостів