![Відразу у двох громадах Шепетівщини проводжали воїна Ткачука Юрія](/media/k2/items/cache/6c2af867e7d14b48a15945fe4b269dc3_Generic.jpg)
Відразу у двох громадах Шепетівщини проводжали воїна Ткачука Юрія
Сьогодні скорботний день одразу для двох громад Шепетівського району — Славутської та Берездівської. В останню земну дорогу проводжали справжнього українського Героя, нашого земляка Ткачука Юрія Віталійовича.
![У Шепетівці відбувся обласний огляд-конкурс, де школярі показувати творчі уміння](/media/k2/items/cache/8438d3d677d16321a449fa6884f000af_Generic.jpg?t=20240415_155220)
У Шепетівці відбувся обласний огляд-конкурс, де школярі показувати творчі уміння
11 квітня 2024 року Шепетівська міська територіальна громада стала свідком яскравого й незабутнього свята - обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
![Мешканку Шепетівщини ошукав так званий представник «антикредитної» компанії](/media/k2/items/cache/ed1c574a2676af07b4fca5bf45def4d4_Generic.jpg)
Мешканку Шепетівщини ошукав так званий представник «антикредитної» компанії
Отримали пропозицію достроково погасити кредит? Обережно, це можуть бути шахраї! Днями до поліції звернулась жителька селища Білогір'я, у якої шахраї виманили 9 тисяч гривень під приводом надання допомоги у погашенні кредиту.
![На третій раз увірвався терпець: мешканця Шепетівщини суд покарав за психологічне знущання над дружиною](/media/k2/items/cache/a3a059786690676e189d47fba22d2c9e_Generic.jpg)
На третій раз увірвався терпець: мешканця Шепетівщини суд покарав за психологічне знущання над дружиною
За психологічне знущання над дружиною 40-річний житель Білогір'я отримав покарання. Білогірський районний суд визнав чоловіка винним у вчиненні домашнього насильства та призначив йому покарання у вигляді 150 годин громадських робіт.
![Шепетівська громада провела у засвіти мужнього Захисника Вадима Тичінського](/media/k2/items/cache/00f1c95d2621f129db377d45276d98a2_Generic.jpg)
Шепетівська громада провела у засвіти мужнього Захисника Вадима Тичінського
Шепетівська громада попрощалась із нескореним Захисником Тичінським Вадимом Миколайовичем, солдатом, водієм стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти військової частини.
![8 чемпіонських титулів привезли шепетівські чирлідери з Чемпіонату України](/media/k2/items/cache/6d69681c4c77a129e997d25ce9d8f8e8_Generic.jpg)
8 чемпіонських титулів привезли шепетівські чирлідери з Чемпіонату України
Протягом 13-14 квітня у місті Львів проводився чемпіонат України 2024 з чирлідингу. Чирлідери Шепетівки не змогли стояти осторонь та вирушили за чемпіонським титулом.
![У Кам'янці-Подільському зіткнулось два неповнолітніх мотоцикліста: загинула 16-річна дівчина](/media/k2/items/cache/a2ceec6982e16b2dfd9362b7fd80f7bc_Generic.jpg)
У Кам'янці-Подільському зіткнулось два неповнолітніх мотоцикліста: загинула 16-річна дівчина
У неділю, 14 квітня, на проспекті Грушевського у Кам’янці-Подільському сталася смертельна ДТП. Унаслідок зіткнення двох мотоциклів загинула 16-річна дівчина. Про це повідомила прес-служба поліції Хмельницької області.
![Один з мікрорайонів Шепетівки від ранку без води: коли завершаться аварійні роботи](/media/k2/items/cache/b63f3cdae18ff27ef07b43e1c46a900f_Generic.jpg)
Один з мікрорайонів Шепетівки від ранку без води: коли завершаться аварійні роботи
Від ранку майстри Шепетівського комунальне підприємства водопровідно-каналізаційного господарстванаші працюють в мікрарайоні вулиці Рубіжка (колишня Шешукова). Залучена спеціальна техніка, а також вантажопідйомний кран.
![Більше року шепетівський поліцейський захищає країну в штурмовій бригаді «Лють»](/media/k2/items/cache/934b456efae07211ca0cbfe44ab88335_Generic.jpg)
Більше року шепетівський поліцейський захищає країну в штурмовій бригаді «Лють»
Капітан поліції Василь Задорожний близько 10 років працював у кримінальній поліції. Та коли розпочалось повномасштабне вторгнення, одразу вирішив, що захищатиме країну на фронті. Тому без вагань подав свою кандидатуру до штурмової бригади «Лють».
![Шепетівчанки здобули золоті нагороди «Фестивалю легкоатлетичного триборства»](/media/k2/items/cache/10eb1ed114166166c6d8bf43103d0900_Generic.jpg)
Шепетівчанки здобули золоті нагороди «Фестивалю легкоатлетичного триборства»
13-14 квітня в Ужгороді відбувся І етап Всеукраїнських змагань «Фестиваль легкоатлетичного триборства» серед юнаків та дівчат 2011 року народження та молодших. Участь у турнірі взяло більш ніж 170 дітей з різних куточків України.