![На Шепетівщині поліцейські вирахували серійного крадія техніки](/media/k2/items/cache/be6ec74c03af1989c5a6c7ef35810e19_Generic.jpg)
На Шепетівщині поліцейські вирахували серійного крадія техніки
На Шепетівщині поліцейські вирахували серійного крадія техніки. 34-річний зловмисник раніше притягувався до кримінальної відповідальності за майнові злочини. А у лютому-березні цього року вчинив серію крадіжок в Шепетівці.
![Юна шепетівчанка здобула нагороду обласного турніру з вільної боротьби](/media/k2/items/cache/69588e2706c85e02d21f45f8a9bbbff7_Generic.jpg?t=20231101_144139)
Юна шепетівчанка здобула нагороду обласного турніру з вільної боротьби
29 жовтня 2023 року у місті Хмельницький відбувся відкритий обласний турнір «Олімпійські надії Поділля» з вільної боротьби серед кадетів 2007-2009 р.н., юнаків 2010-2012 р.н., 2013-2015 р.н. та дівчат 2007-2014 р.н. До участі у турнірі було заявлено понад 600 спортсменів з річних куточків України.
![Залізничний вузол у Шепетівці: короткий нарис історії](/media/k2/items/cache/5828cf6faea176153c7a719e5fd7bfe5_Generic.jpg?t=20231101_112328)
Залізничний вузол у Шепетівці: короткий нарис історії
«Довге» ХІХ століття стало переламним у поширенні науково – технічного прогресу на теренах нашого краю: Південно – Східної Волині. Одним з найважливіших його досягнень стала залізниця. Перевезення вантажів та пасажирів сприяло зростанню значення Шепетівки, як значного транспортного вузла. Завдяки залізниці відбувалося швидке зростання чисельності населення міста, його розбудова. Виникали нові і модернізувалися вже існуючі підприємства.
![За підроблення документів у Шепетівці судили директора навчального закладу](/media/k2/items/cache/a8f23aed7a4d689f0ded346b7756dacf_Generic.jpg)
За підроблення документів у Шепетівці судили директора навчального закладу
Випускник підбурив директора «Лісоводського професійного аграрного ліцею» підробити йому водійське посвідчення. Останній опинився на лаві суду.
![Псевдо-поліцейський виманив у 79-річної жінки 18 тисяч гривень](/media/k2/items/cache/28d68ad5e7f38eed5290e4a4b32499d2_Generic.jpg)
Псевдо-поліцейський виманив у 79-річної жінки 18 тисяч гривень
Пенсіонерка зі Славути перерахувала аферистам гроші за порятунок сина, який нібито потрапив у неприємну ситуацію. Шахрай представився поліцейським.
![Фото ілюстративне](/media/k2/items/cache/11b5b47a5afb932df1783a56e67fcfee_Generic.jpg)
Ворог вчергове атакував Хмельниччину ударними БпЛА
У ніч на 1 листопада 2023 року російські окупанти завдали удару по об’єктах критичної інфраструктури та військових об’єктах, застосувавши ударні безпілотники типу “Shahed-136/131” та керовану авіаційну ракету Х-59.