![У Шепетівці відбувся вечір пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні](/media/k2/items/cache/86eca43b0d1c8618b17915381d785a22_Generic.jpg)
У Шепетівці відбувся вечір пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні
У міському будинку культури провели вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні за участі родини Героя України Миколи Дзявульського, чиє життя обірвалось на Майдані, цього ж дня, рівно 10 років тому, та мешканців громади.
![На Шепетівщині вантажника підозрюють у крадіжці з підприємства товарів](/media/k2/items/cache/f5fce9fbf25cecfc0dc5670786aadfc2_Generic.jpg)
На Шепетівщині вантажника підозрюють у крадіжці з підприємства товарів
У Полонному слідчі оголосили підозру вантажнику за крадіжки з підприємства, де той працював. Чоловік під час виконання робіт привласнював частину виготовленої продукції. Згодом хлопець збував крадене в обласному центрі.
![Шепетівські поліцейські допомогли захиснику зробити пропозицію руки і серця коханій](/media/k2/items/cache/237735a629954b4dc087ccbe74e0b757_Generic.jpg)
Шепетівські поліцейські допомогли захиснику зробити пропозицію руки і серця коханій
У Шепетівці поліцейські допомогли захиснику зробити пропозицію руки і серця коханій. Вже завтра молодий чоловік вирушає на чергову ротацію, тож вирішив не гаяти часу і зробити пропозицію своїй дівчині. Допомогти в організації сюрпризу попросив місцевих патрульних.
!["На мені розплавилося скло шолома тепловідбивного костюма": шепетівський рятувальник розповів про ліквідацію наслідків "прильотів"](/media/k2/items/cache/7601774e3a4a17633c40695f5663fe62_Generic.jpg?t=20240220_164555)
"На мені розплавилося скло шолома тепловідбивного костюма": шепетівський рятувальник розповів про ліквідацію наслідків "прильотів"
Ігорю Габінету 30 років – 12 з них він присвятив Службі порятунку Хмельниччини. Свій день народження, 24 лютого, у рік початку повномасштабної війни він зустрів на чергуванні у пожежній частині у стані підвищеної бойової готовності.
![На Шепетівщині відкрили меморіальні дошки полеглим в бою землякам](/media/k2/items/cache/ab670e509a40e4fa25acffc212a4e03b_Generic.jpg)
На Шепетівщині відкрили меморіальні дошки полеглим в бою землякам
Сьогодні у Полонському ліцеї №2 відбулося відкриття меморіальних дошок Героям, які були випускниками цього навчального закладу та поклали своє життя, захищаючи Батьківщину.
![Повернувся з-за кордону щоб захищати Україну: у Славуті прощались із Сахнюком Сергієм](/media/k2/items/cache/c4110c15be83542f5e51feb6cff6556d_Generic.jpg)
Повернувся з-за кордону щоб захищати Україну: у Славуті прощались із Сахнюком Сергієм
Сьогодні Славутська громада провела в останню земну дорогу та місця вічного спочинку великого сина України, справжнього Героя, нашого земляка Сахнюка Сергія Миколайовича, який віддав своє життя, боронячи рідну країну від ворожих окупантів.
![Голова Шепетівської районної ради у 2023 році отримував найбільшу зарплатню в області](/media/k2/items/cache/2a462079fc6229b30da31ea750541538_Generic.jpg?t=20240220_133224)
Голова Шепетівської районної ради у 2023 році отримував найбільшу зарплатню в області
Головам міських та районних рад Хмельницької області 2023 року нарахували понад 8,9 мільйона гривень зарплат. Такі дані журналіст vsim.ua отримав з цих органів у відповідь на запит. Йому надали інформацію про нараховані суми кожного з 16 посадовців — 13 міських голів та 3 голів райрад.
![Шепетівчанка дарма скористалася банківською карткою, яку знайшла на тротуарі](/media/k2/items/cache/3740cf3262e89b50c75a3fcf287e97bb_Generic.jpg)
Шепетівчанка дарма скористалася банківською карткою, яку знайшла на тротуарі
На Шепетівщині суд виніс вирок жінці, яка скористалась чужою банківською карткою. Подія сталася наприкінці жовтня минулого року у райцентрі. Місцева жителька виявила платіжну картку на тротуарі та привласнила її.
![У Шепетівці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні](/media/k2/items/cache/7e005aa4237da3a8a3eecaf46ffe3f3b_Generic.jpg?t=20240220_122606)
У Шепетівці вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
Цьогоріч уже вдесяте в умовах війни з рф, що спричинила десятки тисяч жертв, Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні – перших загиблих за те, щоб Україна не зникла з мапи світу, щоб у рази більший за розміром північно-східний сусід не поглинув нашу державу і не знищив нашу державність.
![На Шепетівщині жінка на рахунок шахраїв перерахувала 5 тисяч гривень](/media/k2/items/cache/b360630083ca59eb1fefada8622bb622_Generic.jpg?t=20240220_084801)
На Шепетівщині жінка на рахунок шахраїв перерахувала 5 тисяч гривень
Поліцейські вкотре наголошують: надаєте перевагу шопінгу онлайн – остерігайтеся шахраїв! Минулої доби до поліції звернулась жителька Полонщини, яку псевдопродавці ошукали на 5 тисяч гривень.