Вівторок, 07 лютого 2017 — Сайт міста Шепетівка
![Рятувальники навчали школярів правилам безпеки](/media/k2/items/cache/8d5ef66b4b9dbd10b4340065ef1e379e_Generic.jpg?t=20170207_192240)
Розділ
Освіта та наука
07 лютого 2017, 21:19
Рятувальники навчали школярів правилам безпеки
7 лютого працівники Шепетівського районного сектору Головного управління ДСНС у Хмельницькій області відвідали загальноосвітній навчальний заклад у с. Судилків, щоб поспілкуватися з учнівською молоддю про правила безпеки життєдіяльності. Розпочалася бесіда наданням інформації стосовно пожеж, які виникли з початку року на території району.
![Шепетівським хокеїстам не вдалось взяти реванш у Новограді-Волинському](/media/k2/items/cache/1b189110657ffbd8ee7710ca2f89ee88_Generic.jpg)
Розділ
Спорт
07 лютого 2017, 16:43
Шепетівським хокеїстам не вдалось взяти реванш у Новограді-Волинському
5 лютого у Новограді-Волинському відбувся хокейний турнір в якому взяли участь три команди. Окрім звягельської хокейної дружини, на змагання приїхали команди з с. Стара Чортория (Любарський р-н, Житомирської обл.) та м. Шепетівка. Про деталі поєдинків розповіла місцева ВК-спільнота " Спортивний Новоград".
![Сільський будинок культури з Шепетівщини став кращим в Україні](/media/k2/items/cache/f1a52b1b3474330a463b5b3e09ccac84_Generic.jpg?t=20170207_144329)
Розділ
Культура
07 лютого 2017, 16:32
Сільський будинок культури з Шепетівщини став кращим в Україні
За результатами Всеукраїнського огляду-конкурсу клубних закладів у сільській місцевості переможцем став Чотирбоківський сільський Будинок культури Шепетівського району. Про це повідомило управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації.