Четвер, 23 лютого 2017 — Сайт міста Шепетівка
![За середу у місті зафіксовано дві крадіжки](/media/k2/items/cache/69525150ee69f19c29b21d7f5dabfc82_Generic.jpg)
Розділ
Надзвичайні події
24 лютого 2017, 01:57
За середу у місті зафіксовано дві крадіжки
22 лютого в період з 07:45 до 16:00 години в м. Шепетівка по проспекту Миру невстановлена особа, шляхом пошкодження серцевини замка вхідних дверей, проникла в квартиру 37-річного місцевого жителя, звідки викрала 750 доларів США та шкіряну чоловічу куртку.
![Водоканал запустив підвищуючу водопровідну насосну станцію](/media/k2/items/cache/ec24f4af33c48bef18b460fc03b8b352_Generic.jpg)
Розділ
Бізнес
24 лютого 2017, 01:53
Водоканал запустив підвищуючу водопровідну насосну станцію
Шепетівське комунальне підприємство водопровідно-каналізаційного господарства на протязі 2017 року планує виконання ряду заходів з покращення послуг водопостачання та водовідведення міста. Одним з етапів даного плану було будівництво ПВНС для належного забезпечення водою будинків Старокостянтинівського шосе та прилеглих вулиць.
![Виконком призначив перевізника "одинички" та інвестиційну програму водоканалу](/media/k2/items/cache/41800ddcbf765d04344c295d60cdf173_Generic.jpg)
Розділ
Суспільство
23 лютого 2017, 23:12
Виконком призначив перевізника "одинички" та інвестиційну програму водоканалу
Сьогодні, на чергове засідання було скликано виконавчий комітет Шепетівської міської ради. На зібранні розглянули 10 питань порядку денного.
![Водій з Шепетівського району виграв мільйон у лотерею](/media/k2/items/cache/9bc49f0f98c58ee5db9acca9319623a5_Generic.jpg?t=20170223_215336)
Розділ
Події
23 лютого 2017, 22:42
Водій з Шепетівського району виграв мільйон у лотерею
Водій Ігор Мокін і його дружина Руслана із містечка Гриців виграли мільйон у лотерею. Подружжя завітало до Києва, щоб забрати виграш. Гроші планують витратити на дітей, онуків, а також хочуть поїхати на море.
![Провели пам'ятну годину присвячену Володимиру Шевчуку](/media/k2/items/cache/bb31b678e7f8ef3e9bcb413773eaa08f_Generic.jpg)
Розділ
Події
23 лютого 2017, 22:33
Провели пам'ятну годину присвячену Володимиру Шевчуку
22 лютого герою АТО шепетівчанину Володимиру Шевчуку виповнилося б 50 років. З цієї нагоди у краєзнавчому відділі музею М.Островського відбулася година пам’яті «В моєму серці Україна». На заході були присутні мама Ольга Яківна, дружина Оксана, донечка Даринка, близькі та рідні, учні та вчителі ЗОШ №4, представники громадських організацій та ін.