П'ятниця, 11 лютого 2022 — Сайт міста Шепетівка
Як виганяли нацистських окупантів з Шепетівки у 1944 році
Розділ Інше

27 січня 1944 року розпочалася Рівненсько-Луцька наступальна операція І-го Українського фронту. Згідно неї радянське командування планувало вигнати нацистських загарбників з районів Рівне-Луцьк-Шепетівка.

Шепетівський міськрайонний суд закрив провадження щодо жительки Шепетівки у зв’язку з відсутністю в її діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 173-2 КУпАП (домашнє насильство).

У Шепетівці відзначили 78-му річницю вигнання нацистів із міста
Розділ Події

11 лютого з нагоди відзначення 78-ї річниці вигнання нацистів із Шепетівки відбулося урочисте покладання квітів до меморіального комплексу «Вічний вогонь».

Хмельницька ОДА інформує: станом на 13.00 11 лютого в Хмельницькій області зареєстровано 187656 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 13436 - діти, 7237 - медпрацівники.

З 11 лютого на території Хмельниччини відповідно до рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС втановлено "червоний" рівень епіднебезпеки. Зокрема, ситуація із захворюваністю на коронавірус у Шепетівці залишається досить складною, тож у школах продовжили дистанційне навчання до 27 лютого.

Багатопрофільна лікарня щомісяця отримуватиме кошти в рамках договору з НСЗУ за новим пакетом "Готовність до реагування на надзвичайні ситуації, зокрема інфекційного характеру" на лікування ковід хворих. Також 6 опорних медичних закладів області отримуватимуть фінансування за зміненим порядком.

0
репости
0
репости