Вівторок, 21 лютого 2017 — Сайт міста Шепетівка
![Рятувальники провели тренування на автозаправній станції](/media/k2/items/cache/6ed7afe8a68e7e34cb5f2708c77d75f7_Generic.jpg)
Розділ
Події
21 лютого 2017, 18:27
Рятувальники провели тренування на автозаправній станції
Співробітники Шепетівського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області проводять навчання населення на підприємствах міста Шепетівка. Навчання працюючого населення діям у надзвичайних ситуаціях є обов’язковим і здійснюється в робочий час за програмами підготовки населення діям у надзвичайних ситуаціях, а також під час проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту.
![Дешеве паливо лише в мишоловці](/media/k2/items/cache/ed420746a4c149475c03906f3540ddab_Generic.jpg)
Розділ
Надзвичайні події
21 лютого 2017, 18:01
Дешеве паливо лише в мишоловці
Чималеньку суму втратив шепетівчанин, який хотів придбати задешево дизельне паливо. 20 лютого об 11.00 годині невстановлена особа зателефонувала на мобільний телефон 46-річного жителю Шепетівки та запропонувала купити картки на 2000 літрів дизельного пального.
![Лише восьмеро шепетівських сиріт знайшли нових батьків за минулий рік](/media/k2/items/cache/3d5f5fa3430c20ad8e03385fc8424f4d_Generic.jpg)
Розділ
Суспільство
21 лютого 2017, 03:26
Лише восьмеро шепетівських сиріт знайшли нових батьків за минулий рік
Впродовж 2016 року у Хмельницькій області усиновили 53 дітей. За інформацією служби у справах дітей Хмельницької облдержадміністрації, 36 сиріт взяли в свої сім'ї громадяни України, 17 – іноземці.
![На об’їзній трасі не розминулось дві автівки](/media/k2/items/cache/635b44977f1f01a930149f40706c5470_Generic.jpg?t=20170221_014552)
Розділ
Надзвичайні події
21 лютого 2017, 02:23
На об’їзній трасі не розминулось дві автівки
18 лютого близько 05:08 години в м. Шепетівка по вулиці Митрополита Шептицького 56-річний житель Новоград-Волинського району, керуючи автомобілем «Фольксваген ЛТ-35», допустив зіткнення з автомобілем «Фольксваген Поло» під керуванням 28-річного жителя м. Шепетівка.