П'ятниця, 10 лютого 2017 — Сайт міста Шепетівка
![Вчора вночі сталась серія відкритих пограбувань шепетівчан](/media/k2/items/cache/287471b969996fded0a79e9ca206d5e5_Generic.jpg?t=20170210_155857)
Розділ
Надзвичайні події
10 лютого 2017, 17:40
Вчора вночі сталась серія відкритих пограбувань шепетівчан
9 лютого упродовж години у Шепетівці групою невідомих осіб було скоєно відразу чотири напади на місцевих жителів. Злочинці діяли відкрито та нахабно у нічну пору.
![По вулиці Павла Чубинського ледве не згорів житловий будинок](/media/k2/items/cache/49b2c950ce9e2f049e3aeda26c14e05f_Generic.jpg)
Розділ
Надзвичайні події
10 лютого 2017, 16:57
По вулиці Павла Чубинського ледве не згорів житловий будинок
9 лютого о 19:39 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу комина в одному з житлових будинків у м. Шепетівка на вулиці Павла Чубинського (колишня вулиця Чапаєва)
![Шепетівчани відзначили День звільнення міста](/media/k2/items/cache/1814fb497784122f4f25346aec515b43_Generic.jpg?t=20170212_153259)
Розділ
Події
10 лютого 2017, 15:20
Шепетівчани відзначили День звільнення міста
11 лютого 1944 року у ході Рівненсько-Луцької наступальної операції 1-го Українського фронту наше місто було звільнено від німецьких військ. Саме тому, сьогодні біля меморіального комплексу «Вічний вогонь» відбувся мітинг-реквієм з нагоди 73 річниці звільнення Шепетівки.
![Голова правління корпорації "Сварог Вест Груп" створює нову партію?](/media/k2/items/cache/658c7961f69fb5642a121b7f8e47a62f_Generic.jpg?t=20170210_014752)
Розділ
Суспільство
10 лютого 2017, 03:08
Голова правління корпорації "Сварог Вест Груп" створює нову партію?
Депутат Хмельницької обласної ради від Аграрної партії, Голова правління корпорації «Сварог Вест Груп» Андрій Гордійчук може долучиться до створення нового політичного проекту колишнього губернатора Донеччини Сергія Тарути. Про це пише “Українська правда”.