Середа, 20 січня 2016 — Сайт міста Шепетівка
![Завершився районний Різдвяний фестиваль «Ой, радуйся, земле»](/media/k2/items/cache/d7d6a9589b3a4f47423d3fe1ef092de2_Generic.jpg)
Розділ
Культура
20 січня 2016, 19:30
Завершився районний Різдвяний фестиваль «Ой, радуйся, земле»
Районний Різдвяний фестиваль «Ой, радуйся, земле» завершив свою ходу 16 січня в клубі селі Травлин. Сюди з своїми новорічно-різдвяними програмами завітали аматори з Полян, В. Медведівки, Хролина, Савич, Судилкова, Білокринич, Красносілки.
![Формування виконавчого комітету - важлива справа](/media/k2/items/cache/bbc23ea5371c4c5a2e17973ee7e53a66_Generic.jpg?t=20160120_160605)
Розділ
Суспільство
20 січня 2016, 17:00
Формування виконавчого комітету - важлива справа
У 2016 рік ми увійшли з новим представницьким органом - міською радою, проте вже 3 місяця депутати не можуть затвердити склад виконавчого комітету. Йдуть торги щодо персонального складу і немає розуміння того, що на цей найбільший виконавчий орган міської ради покладаються головні функції поточного і адміністративного управління, оперативного розпорядництва, що забезпечує нормальну, безперебійну роботу різних структур і організацій.
![У Ленківцях горів житловий будинок](/media/k2/items/cache/6be84fda5cf0dc80a7c6b782ad45be3c_Generic.jpg)
Розділ
Надзвичайні події
20 січня 2016, 16:58
У Ленківцях горів житловий будинок
20 січня о 07:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Ленківці, Шепетівського району на вул. Садибній виникла пожежа в приватному житловому будинку. Повідомлення надійшло від власників сусіднього домогосподарства.