Розділ Бізнес

Майбутній опалювальний сезон під загрозою зриву

Автор Віктор Паламарчук Дата30 квітня 2014
Доки "Шепетівка енергоінвест" недолуго виправдовується в місцевих ЗМІ та на власному сайті, заборгованість за газопостачання перед НАК “Нафтогаз-Україна” вже становить близько 44 мільйонів гривень. Більше того, виправдовуючись вони самі ж визнали, що всі модернізації на підприємстві виконувались не за інвестиційні кошти, а за кошти шепетівчан, тому що в той час як мешканці справно платили за тепло, підприємство за енергоносії практично не сплачувало нічого. Рядові працівники підприємства також стверджують, що в своїх звітах керівництво ТОВ також свідомо завищувало ціни нових котлів, щоб штучно роздути розміри грошових вливань. У складній ситуації опинилася Шепетівка. Здавалося б до нового опалювального сезону ще вдосталь часу, проте існує ризик, що шепетівчани осінні холоди зустрічатимуть із холодними батареями. Нагадаємо, що Шепетівське підприємство теплових мереж, яке забезпечує опаленням місто, у 2011 році було передано у концесію ТОВ “Шепетівці Енергоінвест”. З того часу як в одного, так і в іншого підприємства почали рости борги.
Новостворене на той час товариство з обмеженою відповідальністю “Шепетівка Енергоінвест” зі статутним капіталом в одну тисячу гривень змогло взяти в концесію Шепетівське підприємство телових мереж. Вони забезпечували наше місто опаленням протягом двох років. Останній опалювальний сезон пройшов без зривів і аварій. Проте заборгованість “Шепетівки Енергоінвесту” перед НАК “Нафтогаз-Україна” зросла до 44 мільйонів гривень, - розповідає виконуючий обов'язки міського голови Шепетівки Михайло Полодюк.

Як запевняє очільник Шепетівки, заборгованість виникла через те, що керівництво концесіонера розраховувалося із газопостачальником кожного місяця лише на 7-9%, а у березні й того менше — лише на 1,6%.
На засіданні виконавчого комітету роботу підприємства визнали незадовільною і керівництву ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” доручили скласти графік погашення заборгованості перед НАК “Нафтогаз-Україна”. Станом на 1 квітня керівництво концесіонера подало неузгоджений із НАК “Нафтогаз-Україна” графік погашення заборгованості, - пояснює Михайло Полодюк. - “Шепетівка Енергоінвест” зобов'язувалася щомісяця сплачувати близько восьми мільйонів гривень, щоб на 1 вересня повністю погасити борг. Але ближче до травня почали з'являтися нові графіки і тепер вони хочуть платити по 500 тисяч гривень. Але ці кошти не дадуть змоги погасити заборгованість і розпочати опалювальний сезон. Виникла серйозна загроза зриву опалювального сезону.

Окрім того, існує ще й внутрішній борг - Шепетівського підприємства теплових мереж перед “Шепетівкою Енергоінвест”. Сума складає понад десять мільйонів гривень. Керівництво міста бачить лише один вихід — або концесіонер виплачує заборгованість до початку опалювального сезону, або з ними просто буде розірваний договір і тоді підприємство сам-на-сам залишиться зі своїми проблемами.

Коментарі (19)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ого, які далекоідучі плани... Наступний опалювальний сезон... Тут питання стоїть чи до середини літа проіснує держава Україна :-* <br />А те що крали, крадуть і будуть красти - не новина.

Проклятий ламер
This comment was minimized by the moderator on the site

Врешті решт, як дістали оці купляні статті!!!!!<br />Скільки ж можна!! Прийшла нова влада і почала "полювання на відьом"!! Ви мені скажіть у кого зараз не має заборгованості!!! Працює підприємство, функціонує, встановлює нове обладнання, визнає...

Врешті решт, як дістали оці купляні статті!!!!!<br />Скільки ж можна!! Прийшла нова влада і почала "полювання на відьом"!! Ви мені скажіть у кого зараз не має заборгованості!!! Працює підприємство, функціонує, встановлює нове обладнання, визнає свої недоліки!! Що Вам ще потрібно???<br />Не подобається?? Вони підуть кинуть Вам борг і будете судитися довго і нудно, і тоді точно опалювальний сезон буде під загрозою зриву!!!!<br />Де Ви всі були коли давали дозвіл на договір концесії??? А чи Ви не знали чим все завершиться!!!(всі знали а Вони НІ!!!)<br />Дістали, куди не подивися всюди ЕНЕРГОІНВЕСТ, газети, телебачення, інтернет!!!<br />Неактуально!!! Що тем більше не має!!<br />Адмін ти купляний!!! Де ж був ти раніше, всі ці 2 роки, коли ріс цей борг?? А?<br />Навчіться жити чесно, кожен з Вас це винуватець ситуації яка склалася!! Адже можна було не укладати взагалі цей договір концесії!! Можно було цікавитися справами енергоінвесту!!<br />Кожен сама собі скажіть правду, Ви частина винуватців цієї історії.... І просто гріх зараз нарікати на Енергоінвест, який пропонує Вам змінити дане становище, і намагається ще бодай щось зробити (виплачувати борг хоча б так)!!!

Детальніше
Критик
This comment was minimized by the moderator on the site

Врешті решт, як дістали оці купляні статті!!!!!<br />Скільки ж можна!! Прийшла нова влада і почала "полювання на відьом"!! Ви мені скажіть у кого зараз не має заборгованості! !! Працює підприємство, функціонує, встановлює нове обладнання, визнає...

Врешті решт, як дістали оці купляні статті!!!!!<br />Скільки ж можна!! Прийшла нова влада і почала "полювання на відьом"!! Ви мені скажіть у кого зараз не має заборгованості! !! Працює підприємство, функціонує, встановлює нове обладнання, визнає свої недоліки!! Що Вам ще потрібно???
<br />Навіщо ці гучні заяви? Ви ліпше скажіть де тут неправда написана :-) <br />
Адмін ти купляний!!! Де ж був ти раніше, всі ці 2 роки, коли ріс цей борг?? А?
<br />Про борги енергоівесту на цьому сайті пишеться ще з 2012 року. Не вірите? Почитайте http://shepetivka.com.ua/statti/biznes/itemlist/tag/%D0%A8%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D1%82%D1%96%D0%B2%D0%BA%D0%B0%20%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D1%96%D0%BD%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82.html<;br />
Де Ви всі були коли давали дозвіл на договір концесії??? А чи Ви не знали чим все завершиться!!!
<br />Це саме питання я можу задати всім мешканцям Шепетівки, яким було байдуже до цього часу. Договір підписував Антонюк, при чому власноруч його змінив без відома депутатів і виключив пункт за яким в разі заборгованості підприємства за енергоносії, міська рада могла розірвати цей договір. Чому він це зробив ви можете здогадатися самі.

Детальніше
admin
This comment was minimized by the moderator on the site

Фігня це все

priest8712
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Почапінський Тарас"]Фігня це все[/quote]<br />Ой, Тарас... Не це ти хотів сказати :lol: У мене твій комент зберігся на почті. Ти когось боїшся? Адміна? Він не такий уже й страшний, повір. :-*

Проклятий ламер
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Проклятий ламер"][quote name="Почапінський Тарас"]Фігня це все[/quote]<br />Ой, Тарас... Не це ти хотів сказати :lol: У мене твій комент зберігся на почті. Ти когось боїшся? Адміна? Він не такий уже й страшний, повір....

[quote name="Проклятий ламер"][quote name="Почапінський Тарас"]Фігня це все[/quote]<br />Ой, Тарас... Не це ти хотів сказати :lol: У мене твій комент зберігся на почті. Ти когось боїшся? Адміна? Він не такий уже й страшний, повір. :-*[/quote]<br /><br />Небоюсь, але для чого <br />Ну я думаю ти зрозумів що я хтів сказати ) :-) )

Детальніше
Taras GR
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Taras GR"][quote name="Проклятий ламер"][quote name="Почапінський Тарас"]Фігня це все[/quote]<br />Ой, Тарас... Не це ти хотів сказати :lol: У мене твій комент зберігся на почті. Ти когось боїшся? Адміна? Він не такий уже й страшний,...

[quote name="Taras GR"][quote name="Проклятий ламер"][quote name="Почапінський Тарас"]Фігня це все[/quote]<br />Ой, Тарас... Не це ти хотів сказати :lol: У мене твій комент зберігся на почті. Ти когось боїшся? Адміна? Він не такий уже й страшний, повір. :-*[/quote]<br /><br />Небоюсь, але для чого <br />Ну я думаю ти зрозумів що я хтів сказати ) :-) )[/quote]<br />Я думаю, ви Тарасе - типовий боягуз. Ви звинувачуєте нас у бездіяльності, а самі навіть боїтесь публічно вашу позицію висловити. Ми не прокурори, задача журналістів цього сайту показати реальний стан справ тисячам шепетівчан, попри шалений тиск певних посадових осіб, цим ми і займались ці роки і будем це продовжувати робити й надалі. А саджати за грати хабарників і звільняти некомпетентних посадовців маємо не ми, а відповідні органи під контролем громади. <br />А якщо вам вистачає наглості назвати нас "політчними проститутками", то будьте ласкаві аргументувати ваші звинувачення, а не обзиватися та відразу ховатися в кущі.

Детальніше
admin
This comment was minimized by the moderator on the site

А от ви, Адмін, неправі - чому розголошуєте переписку користувачів? Це доволі непрофесійно. :sigh: <br />І не "наглості", а "нахабності" :lol:

Проклятий ламер
This comment was minimized by the moderator on the site

Незабаром буде 100 днів історичного дня Шепетівки і пора вже задуматися про що буде звітувати громаді. А то знову чути скиглення- ми тільки прийшли, пройшло зовсім мало часу будуть виглядати дійсно НЕДОЛУГО! НА ЧАСІ ВІДКРИВАТИ СВОЇ ДОБРІ СПРАВИ!

maroshka
This comment was minimized by the moderator on the site

Адмін, перш ніж кидати каміння в чужі городи потрібно зважувати на певні фактори.<br />Те чого Ваш сайт не робив і не робить.<br />У людей настрій і так не фонтан, то ще Ви масло до вогню підливаєте, замість того щоб людям розвантажити мізок та...

Адмін, перш ніж кидати каміння в чужі городи потрібно зважувати на певні фактори.<br />Те чого Ваш сайт не робив і не робить.<br />У людей настрій і так не фонтан, то ще Ви масло до вогню підливаєте, замість того щоб людям розвантажити мізок та психіку, ви все далі а далі розпалюєте їхній гнів.<br />Ось і маєте відповідну реакцію у свою адресу.<br />Займіться, позитивними речами, тими які будуть об'єднувати народ, а не розпалювати ворогнечу.<br />І повірте, якби я хтів щоб цей месседж до вас не дійшов, я би зробив то анонімно, і так що комар і носа не підточив. А месседж дійшов саме до тих хто був підписаний на ці коментарі. І це моє право - писати, і змінювати свої коментарі, виж дали доступ до редагування коментарів чи не так? А ось хто дійсно боягуз то це ви. Бо навіть я даючи рекламу на ваш сайт передаю винагороду за ваші старання через треті руки. Чи тут ви також не погоджуєтесь?

Детальніше
priest8712
Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением