Четвер, 19 жовтня 2023 — Сайт міста Шепетівка
Зліва направо "Капелан", "Жора" та "Лєший"
Розділ Події

Нещодавно в інформаційному просторі певний фурор створила інформація про те, що 66-ою механізованою бригадою імені Мстислава Хороброго за кілька днів на початку жовтня на Лимано-Куп’янському напрямку було знищено 25 танків противника. Нагадаємо, що частина цих танків була знищена бійцями 88 окремого батальйону територіальної оборони, який був в оперативному підпорядкуванні 66-ої бригади. І не зайвим буде сказати кілька слів про тих мужніх хлопців, завдяки яким кілька одиниць ворожої бронетехніки разом з екіпажами залишилися іржавіти на полі бою.

Як повідомив генеральний директор ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», головний державний санітарний лікар Хмельницької області Микола Габрикевич, якщо за 40 тиждень року (з 2 до 9 жовтня) у Хмельницькій області було зафіксовано 6700 хворих на ГРВІ та грип, то за 41 тиждень – на понад 600 більше.

На Електронній системі публічних закупівель Prozorro оголошено тендери на будівництво найпростіших укриттів для трьох навчальних закладів, які розташовані на території Шепетівської територіальної громади. Сумарно на них планують витратити майже майже 18 млн грн.

В рамках Всеукраїнського проєкту «Крила» БФ «ОВЕС», який проходить під девізом «Ворогам – кришка», з метою збору та подальшої переробки в промисловості пластикових кришечок від харчової пластикової тари (в чистому вигляді) пропонуємо долучитись до збору кришечок для води, соку, молочних продуктів, соусів тощо.

Мешканців міста закликають при потребі зробити запаси води, адже деякий час воду після обробки вживати не можна.

У Шепетівці запустили в роботу котельні
Розділ Події

У громаді розпочато опалювальний сезон, тож містян із централізованою системою опалення закликають бути уважними протягом дня на предмет коректної роботи системи опалення у домівках.

Знову страшна звістка про втрату, повертаєтся у громаду "на щиті" Поліщук Микола Петрович, 19 грудня 1993 року народження. Про це повідомила Шепетівська міська рада.

0
репостів
0
репостів