Розділ Спорт

Юний судилківчанин здобув золото на чемпіонаті України з панкратіону

Автор 19 вересня 2020, 15:48
Клімчук Станіслав та його тренер Кухарчук Ігор Леонідович Клімчук Станіслав та його тренер Кухарчук Ігор Леонідович

В ці хвилини у місті Бровари триває Фінал Кубку України 2020 з панкратіону та грепплінгу серед чоловіків та жінок, а також особисто-командний чемпіонат України серед юнаків, молодших юнаків та дітей. Але один з наших земляків вже здобув найвищу нагороду на цих змаганнях.

Юний судилківчанин Клімчук Станіслав став чемпіоном України з панкратіону розділу Традішн у ваговій категорії до 60 кг.

119742234 188883712615539 4288638106988620605 o

Його тренер та наставник Ігор Кухарчук не стримував емоцій:

У мене немає слів ! Мій вихованець Клімчук Станіслав клубу "BATTLE WOLF", ДЮСШ Динамо з Шепетівки мене виправдав, виграв 2 поєдинки у панкратіон традішн і став чемпіоном України у ваговій категорії до 60 кг !

Станіславу виповнилося всьго 11 років, займається панкратіоном з 2016 року.