Шепетівський лікар отримав “Орден Святого Пантелеймона”

Автор Дата28 червня 2022, 15:17
Олег Довгань другий ліворуч Олег Довгань другий ліворуч

В умовах російської агресії наші медики пліч-о-пліч з військовими роблять все можливе для нашої перемоги. Вони рятують найцінніше в світі – життя, тому їх вклад в нашу боротьбу величезний. Вчора у Хмельницькій ОВА кращих медпрацівників області відзначали грамотами, орденами та цінними подарунками. Серез них і відомий шепетівський лікар-реаніматолог.

Глибоку вдячність за нелегку працю, відданість обов’язку та служіння українському народу медпрацівникам Хмельниччини висловив начальник ОВА Сергій Гамалій.

 “З перших днів війни ви тримаєте свій фронт, що є таким самим важливим, як і воєнний. Щоденно, в режимі 24/7 ви боретеся за збереження життя і здоров’я наших воїнів та цивільного населення. Ви – у найгарячіших точках рубежів нашої оборони, під обстрілами, в окопах, в нелюдських умовах виявляєте найвищий професіоналізм та демонструєте вірність своєму покликанню, – сказав очільник адміністрації. – Медики Хмельниччини знані далеко за межами нашого краю, адже ваша готовність допомагати людям викликає повагу та щире захоплення. Низький уклін вам усім за самовіддану працю!”

Сергій Гамалій вручив відзнаки Прем’єр-міністра України та цінні подарунки кращим медпрацівникам області. Оскільки багато хто з нагороджених наразі перебуває на фронті, нагороди отримували їх рідні та близькі. 

Нагороджені Почесними грамотами «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за свободу й незалежність України у війні з російським агресором» відзначилися значним внеском у боротьбу нашої держави з російським агресором. Серед них медики – як ті, що зараз у зоні бойових дій, так і ті, що в нашій тиловій області допомагають пораненим повернутися до нормального життя, волонтери, які усіляко допомагали нашим медичним закладам та постраждалим від війни, благодійники, що матеріально підтримують наших військових та медиків.

Окрім державних, також відбулося вручення почесних грамот однієї із найповажніших громадських відзнак в сфері медицини – Відзнаки за професіоналізм та милосердя “Орден Святого Пантелеймона”. Хмельницьку Регіональну раду Відзнаки на церемонії представляв її голова – Іван Нагорний.

Орден вручили завідувачу відділенням невідкладної медичної допомоги Шепетівської багатопрофільної лікарні Олегу Довганю. 

Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров'я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров'я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного та надихає на нові можливості. 

0
репости
0
репости