![Завершено передачу гуманітарного вантажу для Шепетівського району](/media/k2/items/cache/3a2f08c9ef555df92aefb4701c879ea3_Generic.jpg?t=20220803_153316)
Завершено передачу гуманітарного вантажу для Шепетівського району
Відповідно до угоди між Хмельницькою ОВА та Всесвітньою продовольчою програмою Організації Об’єднаних Націй щодо здійснення екстреної продовольчої допомоги населенню, яке постраждало в наслідок агресії російської федерації завершено передачу гуманітарного вантажу для Шепетівського району.
![Поліцейські допомогли шепетівчанину незвичайно освідчитись у коханні](/media/k2/items/cache/a909628f7a80d460657004672d160a80_Generic.jpg?t=20220803_114253)
Поліцейські допомогли шепетівчанину незвичайно освідчитись у коханні
У Шепетівці поліцейські допомогли місцевому жителю незвичайно освідчитись у коханні. Дівчина була під враженням від неочікуваного сюрпризу та дала свою згоду.
![Хмельниччина готова на 57,9% до опалювального сезону 2022/2023 року](/media/k2/items/cache/211351fee012f47be077312a63ca0034_Generic.jpg)
Хмельниччина готова на 57,9% до опалювального сезону 2022/2023 року
Сьогодні в приміщенні Хмельницької ОВА відбулось засідання оперативного штабу з організації підготовки об’єктів житлово-комунального, дорожнього господарства та соціальної сфери у зимових умовах 2022/2023 року. Основною темою зібрання стало обговорення підготовки до зимового періоду закладів освіти, охорони здоров’я, дорожнього господарства , АТ “Хмельницькобленерго”, АТ “Хмельницькгаз, ГУ ДСНС в області, а також можливих проблем з представниками відповідних структурних підрозділів за напрямками їх діяльності.
![У Шепетівці відбулося вже 4 заняття проєкту МОН і ЮНІСЕФ – «Поруч»](/media/k2/items/cache/282ccb7d08f4650673a83aa97df9a51d_Generic.jpg?t=20220803_120039)
У Шепетівці відбулося вже 4 заняття проєкту МОН і ЮНІСЕФ – «Поруч»
Вже більше місяця у Шепетівській міській територіальній громаді триває реалізація спільного проєкту Міністерства освіти і науки України та ЮНІСЕФ - «ПОРУЧ», що через спорт надає психологічну підтримку і відновлення дітей та молоді, які постраждали від війни.
![Війна росії проти України. Ситуація станом на ранок 3 серпня 2022 року](/media/k2/items/cache/43830d222d2f0ffac3d237f532397f2f_Generic.jpg)
Війна росії проти України. Ситуація станом на ранок 3 серпня 2022 року
Розпочалася сто шістдесят перша доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Генеральний штаб Збройних Сил України опублікував оперативну інформацію станом на ранок 3 серпня.