П'ятниця, 12 серпня 2022 — Сайт міста Шепетівка

12 серпня відбулось останнє у цьому році засідання постійної комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) центрального опалення (теплопостачання) міста. Про це повідомили у пресслужбі Шепетівської міської ради.

На комісії ТЕБ та НС вивчали готовність укриттів та стан підготовки до опалювального сезону
Розділ Події

11 серпня в ОВА відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Провів його перший заступник голови ОВА Сергій Тюрін. До участі у засіданні також долучилися заступники голови ОВА Сергій Ткачук та Володимир Юр’єв, члени обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, керівники місцевих комісій, керівники окремих відомств, установ області, голови РВА, ТГ.

З 15 серпня по 30 вересня 2022 року на Хмельниччині встановлено заборону на вилов раків під час їх другої линьки. Терміни заборони були встановлені за рекомендацією Інституту рибного господарства НААН України.

Лісівники Шепетівського лісгоспу та науковці НПП «Мале Полісся» проводять польові дослідженні водно-болотних угідь. Вони моніторять рідкісні види рослин і тварин, аби в майбутньому поповнити об’єкти природо-заповідного фонду.

11 серпня міський голова Віталій Бузиль провів чергове засідання сесії Шепетівської міської ради, у ході якого було розглянуто 28 питань порядку денного. Детальніше про них розповіла пресслужба органу самоврядування.

11 серпня на сесії міської ради депутати розглянули питання про присвоєння звання Почесний громадянин Шепетівської міської територіальної громади та внесли зміни у положення. Зокрема, 11 захисників та 1 лікар отримають звання посмертно.

Розпочалася сто сімдесята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Генеральний штаб Збройних Сил України опублікував оперативну інформацію станом на ранок 12 серпня.

0
репостів
0
репостів