Вівторок, 23 серпня 2022 — Сайт міста Шепетівка

З 23 серпня 2022 року в тестовому режимі через Шепетівку курсує двоповерховий поїзд Skoda на маршруті Київ — Рівне — Луцьк. Це буде перший швидкісний маршрут, який з’єднає Рівне та Луцьк зі столицею України.

У понеділок, 22 серпня, Президент України Володимир Зеленський взяв участь у форумі «Захисники. Перекличка», який відбувається в межах 5-го Міжнародного волонтерського та ветеранського форуму «Там, де ми – там Україна», і вручив державні нагороди, якими відзначені захисники нашої держави.

У Шепетівці урочисто підняли Державний Прапор України
Розділ Події

23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора України. Сьогодні біля Дошки пам’яті Шепетівської районної державної адміністрації відбулося урочисте підняття стягу.

У Шепетівці відбувся Відкритий чемпіонат КДЮСШ з футболу
Розділ Спорт

22 серпня 2022 р. у Шепетівці на стадіоні "Локомотив" відбувся Відкритий чемпіонат КДЮСШ з футболу серед команд ДЮСШ 2005-2006 р.рн. У заході взяли участь 3 команди: Красилівська ДЮСШ, Ізяславська ДЮСШ та Шепетівська КДЮСШ.

Правоохоронці просять допомогти у розшуку неповнолітніх осіб - Лук’янчука Віталія Вікторовича та Лук’янчука Михайла Вікторовича, жителів села Гориця Берездівської ОТГ Шепетівського району, Хмельницької області. 

Розпочалася сто вісімдесят перша доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Генеральний штаб Збройних Сил України опублікував оперативну інформацію станом на ранок 23 серпня.

Знову трагічні новини з фронту: у російсько-українській війні під час виконання бойового завдання загинув наш земляк Заремба Сергій Анатолійович, 1973 року народження, житель села Городище. Про це повідомила Судилківська сільська рада.

0
репостів
0
репостів