Вівторок, 30 серпня 2022 — Сайт міста Шепетівка

Сьогодні, 30 серпня, під керівництвом начальника Шепетівської РВА Олексія Глушакова відбулася нарада з головами територіальних громад Шепетівського району. Участь у нараді взяли голова Шепетівської районної ради Олег Кулінський, начальник Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Царук.

ТОП-10 вакансій на Хмельниччині та розмір зарплат у воєнний період
Розділ Бізнес

Хмельницька обласна служба зайнятості зібрала більше тисячі пропозицій роботи від працедавців Хмельниччини та склала рейтинг найбільш затребуваних професій на цей час разом з середнім розміром заробітньої плати.

Сьогодні начальник ОВА Сергій Гамалій, його заступник Володимир Юр’єв та директорка Департаменту освіти, науки, молоді і спорту ОВА Дарія Басюк розповіли про підготовку закладів освіти області до нового навчального року та основні проблемні питання, з якими цьогоріч стикнулися представники влади та освітяни перед початком навчання.

В Музеї пропаганди відбувся захід до Дня пам’яті захисників України
Розділ Події

29 серпня 2022 року в Музеї пропаганди міста Шепетівки відбувся захід з вшанування матерів, жінок, сестер, чоловіки яких здобувають перемогу та пам'яті загиблих Героїв за участі літературно-мистецького об'єднання «Життя і Слово» та Музею митця-винахідника Світлани Мефодіївни Лелях-Бегутової.

29 серпня в Шепетівській МТГ відбувся традиційний освітянський форум-2022 «Продовжуємо навчання: досягнення 2021-2022 н.р. та виклики воєнного сьогодення в галузі освіти в 2022-2023 н.р.». Проведення серпневих заходів перед початком нового навчального року є багаторічною доброю традицією в Україні. Проте цьогорічний освітянський форум відбувається в найскладніший для України час – в умовах повномасштабної війни, розв’язаної російською федерацією. 

Родина із шепетівського району тепер нарешті разом. За допомогою нашого Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини рідний дядько Леонід Іванович зміг допомогти своєму племіннику Богдану виїхати з Маріуполя та повернув в Україну племінницю з дворічною дитиною, яку депортували на територію Російської Федерації.

Розпочалася сто вісімдесят восьма доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Генеральний штаб Збройних Сил України опублікував оперативну інформацію станом на ранок 30 серпня.

0
репостів
0
репостів