Щойно міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повідомив, що отримали дев'ятий позитивний результат ПЛР-тестування на коронавірус SARS-CoV-2.

14 квітня під головуванням Міністра розвитку громад і територій України Олексія Чернишова відбулося засідання державної комісії ТЕБ і НС. Всього на порядок денний засідання було винесено два питання: щодо забезпечення максимального дотримання населенням умов карантину під час прийдешніх Великодніх свят та щодо організації виконання вимог про обов’язкову обсервацію громадян, які прибувають в Україну з-за кордону.

Станом на ранок, 14 квітня, за даними пресслужби Хмельницької міської ради, у Шепетівці кількість інфікованих з діагнозом COVID-19 збільшилася на одного хворого.

Годину тому Шепетівкою пронеслась карета швидкої допомоги, пожежна машина та поліцейські автомобілі. Як виявилось, неподалік школи-гімназії виявили шокуючу знахідку.

О 20.00 годині 9 квітня стали відомі результати останніх ПЛР-тестів підозрюваних на інфікування COVID-19. Один із позитивних результатів показав аналіз з Шепетівки.

КП «КНП Шепетівський центр ПМСД» продовжує отримувати допомогу від міської ради Шепетівки у вигляді спеціального одягу, рукавичок та захисного скла. 

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів