Сьогодні, 9 червня лікарі отримали негативний ПЛР-тест по останньому хворому з Шепетівщини, що лікувався амбулаторно. Таким чином у Шепетівському районі та у райцентрі всі хворі подолали COVID -19.

З 12 підтверджених випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 по місту, 11 вже одужали. На жаль, одного шепетівчанина лікарям не вдалося врятувати.

Загалом вже 25 осіб (в тому числі 2 дітей) по Шепетівщині вилікувалося від COVID-19, що підтверджено негативними ПЛР-тестами.

У 2020 році було продовжено до 1 червня термін подання щорічних декларацій особами уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством. Тому лише зараз можна підводити підсумки подання декларацій міськими головами та головами міських територіальних громад Хмельницької області за 2019 рік.

Сьогодні Хмельницька обласна державна адміністрація опублікувала інфомацію про одужання 10 чоловік з Шепетівки та Шепетівського району.

Хмельницька ОДА проінформувала, що станом на 17 годину 30 хвилин 22 травня в Хмельницькій області зареєстровано вже 338 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Виявлено ще 10 нових випадків хвороби, один з них у Шепетівському районі.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів