У шепетівську лікарню поступив чоловік із важкою пневмонією. Весь цей час він займався самолікуванням. Вчора йому зробили експрес-тест на коронавірус COVID-19, але результат був негативним.

Оголошення карантину застало зненацька не лише рядових шепетівчан. Весь бізнес вже зрозумів, що обмежувальні заходи триватимуть ще не один місяць, тому він потроху намагається адаптуватись до нових реалій. Я дізнався у шепетівських підприємців, яка зараз ситуація у них і на що вони сподіваються у майбутньому.

Як ми і анонсували, сьогодні у дворі обласної ради відбулось пленарне засідання, на якому розглядали питання перейменування комунального закладу культури «Обласний літературно-меморіальний музей М. О. Островського».

Станом на дев’яту вечора 27 березня у Хмельницькому виявлено першу хвору з COVID-19, результат якої лабораторно підтверджений. Про це повідомила прес-служба Хмельницької міської ради.

Події мали місце в м. Шепетівка 20 березня близько 09.00 години на автозаправці Motto по вулиці Валі Котика. У приміщення зайшов чоловік і, погрожуючи оператору пістолетом, взяв з полиці пляшку горілки, пиво та цигарки.

Михайло Полодюк розповів про проведені заходи з запобігання поширенню коронавірусу на території міста

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів