Зловмисникам доведеться відповідати за позбавлення волі, нанесення тілесних ушкоджень і скоєння розбійного нападу. Їм загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Сьогодні вранці, працівники офісу ТОВ «Подільський аграрій» на вхідних дверях виявили неприємну знахідку - гранату, яку невідомі зловмисники встановили на дверній ручці.

Декілька днів тому міський штаб з ліквідації надзвичайної ситуації повідомляв про нову підозру на COVID-19. Ним виявився 29-річний шепетівчанин, котрий повернувся із заробітків з Києва та мав ознаки хвороби. 

Сьогодні, 25 квітня, Хмельницька обласна державна адміністрація на офіційній сторінці у Фейсбук повідомила радісну новину - ще двоє шепетівчан подолали хворобу COVID-19.

Раніше ми повідомляли, що на позачерговій сесії міської ради 7 скликання депутати перерозподілили кошти бюджету міста та прийняли рішення про спрямування Шепетівській центральній районній лікарні коштів на придбання апарату штучної вентиляції легень та концентратора кисню. Останній сьогодні вже доставили до Шепетівської ЦРЛ.

Станом на ранок, 22 квітня, у Шепетівці офіційно підтверджено одужання двох шепетівчан, які були інфікувані вірусом SARS-COV-2.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів