Станом на 7 травня 2020 року продовжують лікуватися лише двоє шепетівчан, у яких діагнозували коронавірусну хворобу COVID-19. Це перший та останній інфіковані вірусом SARS-CoV-2 чоловіки. Щоправда, перший вже позбувся самого вірусу, але не наслідків його роботи.

Два новачки вищої ліги шепетівський "Темп" і вінницька "Нива" стали справжніми відкриттями футбьольного сезону 1993-94 років, зайнявши найвищі місця в історії клубів. Беззаперечно такий прорив в шепетівської команди стався завдяки Джумберу Нішніанідзе, який майже всі зароблені кошти у своєму будівельному кооперативі вкладав у спорт. Зараз нікого не здивуєш базами будівельних матеріалів, як от centr-stroy.dp.ua, але тоді за низької конкуренції можна було сколотити цілий статок на будівництві. Отож давайте пригадаємо як ці два клуби пліч-о-пліч будували історію Футболу України, що передувало цим подіям і чому цей прорив вдався.

Про відповідне рішення, сьогодні вранці на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. У зв'язку з епідемією коронавірусу в країні, вирішили продовжити карантин до 22 травня, але вже з 11 травня українці можуть розраховувати на деякі пом'якшення.

Станом на 4 травня, за інформацією штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в Шепетівці зареєстровано 7 осіб, які подолали COVID-19. Тільки за останні 4 дні двоє шепетівчан одужали, проведені ПЛР-тестування показали у них від'ємний результат.

Кілька годин тому на сторінці Хмельницької обласної державної адміністрації повідомили, що на Шепетівщині підверджений новий випадок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2.

Щойно на черговому брифінгу щодо притидії поширення коронавірусної інфекції на території області, обласні чиновники підтвердили одужання шепетівчанина. З Хмельницької інфекійної лікарні мають виписати чоловіка 1953 року народження.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів