Станом на 19:30 4 cерпня у місті Шепетівка підтверджено ще два випадки захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 у подружжя, яке проходило лікування пневмонії. Про це повідомив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Станом на 16:00, 3 серпня, у місті Шепетівка підтверджено захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 ще у трьох шепетівчан. Про це повідомив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
Гарні новини про одужання містян повідомив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Двоє шепетівчан, які були інфіковані коронавірусом, видужали.
Головний санітарний лікар Віктор Ляшко в документі зазначив, що відповідальність за їх дотримання будуть нести не тільки керівники освітніх закладів, а й і їх засновники (власники).
52-річному чоловікові вже оголосили про підозру за ч. 2 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення.
Півтори години тому Шепетівкою пронісся буревій, який встиг накоїти чимало лиха для містян. У всьому місті зникло водопостачання, але це не єдині збитки, які спричинили пориви сильного вітру та град.