14 липня 2020 року комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Шепетівської міської ради прийняла додаткові заходи з запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.