У місті Шепетівка підтверджено ще один випадок захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Захворювання підтверджено у жінки 73 років.

Сьогодні у Хмельницькій інфекційній лікарні померла жителька села Судилків Шепетівського району, у якої було діагностовано коронавірусну хворобу COVID-19. Про це повідомили у Хмельницькій обласній державній адміністрації.

Інформацію про смерть жінки офіційно повідомив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Окрім Хмельницької області тимчасово перефарбували ще деякі регіони України, але згодом ситуацію виправили.

Неприємну новину повідомив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Троє шепетівчан, хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19, подолали хворобу. Про це повідомив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. 

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів