Сьогодні у Хмельницькій інфекційній лікарні померла жителька села Судилків Шепетівського району, у якої було діагностовано коронавірусну хворобу COVID-19. Про це повідомили у Хмельницькій обласній державній адміністрації.
Троє шепетівчан, хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19, подолали хворобу. Про це повідомив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.