Сьогодні, 11 вересня, відбулося урочисте відкриття чергової, вже шостої за рахунком в Шепетівському районі місцевої пожежної команди в с. Лотівка, що входить до складу Грицівської селищної об’єднаної територіальної громади. Вогнеборці відтепер допомагатимуть гарантувати безпеку для понад 7 тисяч мешканців 15 населених пунктів та охоронятимуть місцеві підприємства.

За інформацією міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в місті станом на 9 вересня додалося двоє хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Понеділок, 07 вересня 2020 10:49

Ще один шепетівчанин помер через COVID-19

Міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації повідомив, що сьогодні зафіксовано ще один летальний випадок внаслідок коронавірусної хвороби COVID-19.

Сьогодні у селі Корчик надзвичайно радісна подія, адже двері школярам відчинила нова сучасна школа, на яку так довго чекали не одне покоління випускників. Про це повідомили у Шепетівській РДА.

Хмельницька ОДА інформує: станом на 21.00 31 серпня в Хмельницькій області зареєстровано 2519 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 154 - діти, 283 - медпрацівники.

Хмельницька ОДА повідомила, що станом на 19.00 30 серпня в Хмельницькій області зареєстровано 2461 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.  На жаль сьогодні троє хворих померло.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів