Станом на 19.00 у місті Шепетівка підтверджено ще один випадок захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це повідомив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Сьогодні станом на 12.00 у місті підтверджено ще п’ять випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це щойно повідомив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації .

Станом на 17.00 у місті підтверджено ще один випадок захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це повідомив міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Шепетівкаводоканал отримує воду з двох підземних водозаборів “Дубовий гай” та “Лісова галявина”. Природно вода у нашому регіоні містить надмірну кількість заліза - 3,5-4 мг/л. При цьому Державні санітарні норми дозволяють споживати питну воду з показником не вище 0,2 мг/л. Тобто приблизно у 18-20 разів менше. 

Сьогодні у місті Ше­пе­тівка під­твердже­но ще один випадок зах­во­рю­ван­ня на ко­ро­на­ві­рус­ну ін­фекцію COVID-19.

Вчора, 18 серпня, Дмитро Габінет - Голова Хмельницької ОДА провів робочу нараду, яка стосувалася питання підготовки закладів охорони здоров’я області до другої хвилі COVID-19.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів