![На Хмельниччині відкрили перший в Україні Ветеранський хаб](/media/k2/items/cache/a616f0db2256f7f1735717ae9bba2b8e_Generic.jpg)
На Хмельниччині відкрили перший в Україні Ветеранський хаб
Сьогодні в обласному центрі відбулося урочисте відкриття першого в Україні відділу підтримки ветеранів війни та їх сімей при Хмельницькій районній військовій адміністрації. Ветеранський хаб буде відігравати важливу роль у наданні підтримки та допомоги ветеранам війни та їх сім’ям. Він стане місцем, де вони зможуть звернутися за допомогою, порадою та підтримкою у будь-який час, знайдуть співрозмовників, які розуміють їхні переживання та потреби.
![Полонська громада провела на небеса захисника Дуліча Володимира Леонідовича](/media/k2/items/cache/caee35ee26b0eff5f561dcf881245960_Generic.jpg?t=20231010_142146)
Полонська громада провела на небеса захисника Дуліча Володимира Леонідовича
Сьогодні Полонська громада Шепетівського району провела в останню путь вірного сина України - Володимира Леонідовича Дуліча 1974 року народження. Про це повідомили у міській раді Полонного.
![У Шепетівській громаді вчилися як дбати про довкілля втілюючи енергоощадні заходи](/media/k2/items/cache/9fd470a027f48ff03a8e63bcb9d51811_Generic.jpg)
У Шепетівській громаді вчилися як дбати про довкілля втілюючи енергоощадні заходи
З 2 по 6 жовтня 2023 року у Шепетівській міській територіальній громаді проведено Дні сталої енергії в рамках Європейського тижня сталої енергії під гаслом «Збережемо енергію сьогодні – збережемо природу в майбутньому!». Про це повідомили у міській раді міста.
![На Шепетівщині чоловік здав на м’ясо крадену корову, але пропажу вчасно виявили](/media/k2/items/cache/fe9e2eebb32a2ee5e70c4f7b62e6a8cc_Generic.jpg)
На Шепетівщині чоловік здав на м’ясо крадену корову, але пропажу вчасно виявили
63-річний житель Шепетівщині невдовзі постане перед судом за викрадення великої рогатої худоби. Подія трапилася наприкінці серпня цього року в одному з сіл Сахнівецької ТГ Шепетівського району. Зловмисник видав сусідську корову за свою та збув її заготовачеві. Поліцейські повернули потерпілим годувальницю, а крадію оголосили підозру.
![На Хмельниччині семеро осіб важко отруїлись грибами](/media/k2/items/cache/45c6244c2cef8ef091e81e9aa9f70840_Generic.jpg?t=20231010_130547)
На Хмельниччині семеро осіб важко отруїлись грибами
9 жовтня на Хмельниччині сталося масове отруєння дикорослими грибами. Постраждали 7 чоловіків, віком від 30 до 56 років. Шестеро з них - це тимчасово наймані працівники Меджибізького рибгоспу, мешканці Харківщини, та 1 місцевий житель.
![Штовхнув дружину, вона вдарилась потилицею та померла: судитимуть жителя Шепетівщини](/media/k2/items/cache/37e857dcc6a3541822cec3fc83825fbf_Generic.jpg)
Штовхнув дружину, вона вдарилась потилицею та померла: судитимуть жителя Шепетівщини
Прокурорами Шепетівської окружної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно 49-річного жителя Шепетівського району за фактом вбивства, вчиненого через необережність (ч. 1 ст. 119 КК України). Подія сталась у серпні цього року в с. Бачманівка, що на Шепетівщині.
![Працівниця аптеки на Хмельниччині та її колишній чоловік організували «ухилянтську схему»](/media/k2/items/cache/378b72a6c2727a81a3ff4a7773cacab5_Generic.jpg)
Працівниця аптеки на Хмельниччині та її колишній чоловік організували «ухилянтську схему»
Служба безпеки України заблокувала ще три схеми ухилення від мобілізації, які діяли в центральних та західних областях України. Одну з них провертали у Хмельницькому працівниця аптеки та її колишній чоловік, який працював в облвійськкоматі.
![«Енергоатом» знову спіймали на завищенні цін у закупівлі для ХАЕС](/media/k2/items/cache/f2c93c7291d1063f564a0a69d1fecbd8_Generic.jpg?t=20231010_110157)
«Енергоатом» знову спіймали на завищенні цін у закупівлі для ХАЕС
«Енергоатом» знову втрапив у скандал із завищенням закупівельних цін. На цей журналісти видання "Наші гроші" ствержують, що було завищено ціни закупки кабелів у 2-2,5 раза порівняно з ринком та «Укренерго».
![На Шепетівщині суд оштрафував винуватицю ДТП, у якій травмувалися її донька й онук](/media/k2/items/cache/b31f827cbeb66dd6e2f60929f74f392e_Generic.jpg)
На Шепетівщині суд оштрафував винуватицю ДТП, у якій травмувалися її донька й онук
23800 гривень штрафу з позбавленням права керувати транспортними засобами на 1 рік – таке покарання призначив Полонський районний суд обвинуваченій у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілій тяжкі тілесні ушкодження та потерпілому – ушкодження середньої тяжкості, визнавши її винною в інкримінованому злочині.
![У боях за Україну загинув прикордонник з Шепетівки](/media/k2/items/cache/8d882cb693ad0544e04bb4c32306e068_Generic.jpg)
У боях за Україну загинув прикордонник з Шепетівки
У боях за Україну загинув ще один мужній воїн – прикордонник Андрій Юзьков із Шепетівки. За плечима він мав службу в ДШВ та участь в антитерористичній операції на Донбасі.