![На Шепетівщині слідчий освідчився поліцейській прямо під час несення служби](/media/k2/items/cache/9d1cf8625ac5725d22e836d4757a38bd_Generic.jpg)
На Шепетівщині слідчий освідчився поліцейській прямо під час несення служби
На Шепетівщині слідчий освідчився коханій-поліцейській прямо під час несення служби. Про романтичну подію повідомили на сторінці Шепетівського районного управління поліції.
![Мешканець Шепетівщини поспішав із війська у пологовий будинок](/media/k2/items/cache/9345becfadbddf081b5a77dbe1be5d57_Generic.jpg?t=20240112_180627)
Мешканець Шепетівщини поспішав із війська у пологовий будинок
Із війська захисник з Шепетівщини потрапив у пологовий будинок, та ще й на партнерські пологи. Тато військовослужбовець приїхав у відпустку на час народження донечки. Про це розповіли у Славутській міській лікарні.
![Хмельниччина – одна із областей, де найменше непридатних до служби у війську](/media/k2/items/cache/93e9cccefa79cfa9bda7c13064dc76e6_Generic.jpg?t=20240112_144606)
Хмельниччина – одна із областей, де найменше непридатних до служби у війську
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) зібрало і систематизувало інформацію щодо організації діяльності військово-лікарських комісій (ВЛК) для проведення комплексного дослідження корупційних ризиків. Результати аналізу отриманої інформації від 23 обласних та столичного міського “військкоматів” оформили та оприлюднили напередодні у вигляді інфографіки. Як свідчать дані, Хмельниччина – одна із областей, де найменше непридатних до служби у війську.
![Винуватця смертельної ДТП на Херсонщині знайшли аж на Шепетівщині](/media/k2/items/cache/5c1d547ce59a8c825f24234057279634_Generic.jpg?t=20240112_143515)
Винуватця смертельної ДТП на Херсонщині знайшли аж на Шепетівщині
На Хмельниччині поліцейські виявили чоловіка, який 9 років перебував у розшуку Поліція Херсонської області за вчинення ДТП із загиблим. Розшукали зловмисника сьогодні, 12 січня, в одному із сіл Білогірської тергромади Шепетівського району.
![Романтик зі сталевим характером: в останню земну дорогу провели Романа Ряжських](/media/k2/items/cache/7adfe00aaa306d3cecab41b69ac7d908_Generic.jpg)
Романтик зі сталевим характером: в останню земну дорогу провели Романа Ряжських
Сьогодні на центральній площі міста шепетівчани зустрічали свого захисника, який «на щиті» повернувся до рідної оселі.
![Шепетівчанка хотіла отримати матеріальну допомогу, а натомість втратила 5000 грн](/media/k2/items/cache/851db5b5bde0daeb866c348ee4056b73_Generic.jpg)
Шепетівчанка хотіла отримати матеріальну допомогу, а натомість втратила 5000 грн
Поліцейські попереджають: аферисти у різних соціальних мережах та месенджерах розповсюджують фейкові пропозиції соціальних виплат. Громадяни вірять таким оголошенням, вказують свої персональні дані, що дає можливість шахраям отримати доступ до їхніх заощаджень.
![Нетішинська громада віддала останню шану солдату Володимиру Відруку](/media/k2/items/cache/510c1d68aee965f41f52bb0eb574d60c_Generic.jpg?t=20240112_120848)
Нетішинська громада віддала останню шану солдату Володимиру Відруку
Сьогодні, 12 січня, Нетішинська громада віддала останню шану Герою, 28-річному нетішинцю, солдату Володимиру Відруку, навіднику аеромобільного відділення аеромобільного батальйону в/ч А4350.
![У Славуті відбувся благодійний захід на підтримку Збройних Сил України](/media/k2/items/cache/4ac0e1d9e85a91300ce5b50439cbe343_Generic.jpg?t=20240112_115700)
У Славуті відбувся благодійний захід на підтримку Збройних Сил України
У Славутській міській територіальній громаді Шепетівського району постійно відбуваються благодійні заходи на підтримку ЗСУ, адже нині кожен – хтось на фронті, а хтось в тилу, – повинен працювати задля спільної Перемоги. Тож, вчора, 11 січня, у міському Палаці культури відбувся благодійний захід, організований Славутським Будинком дитячої творчості «Грінч – викрадач різдвяної зірки» за мотивами відомої новорічної стрічки.
![Міністр МВС пообіцяв повернути здачу водійських іспитів в Шепетівку](/media/k2/items/cache/06672a9d2527d8fba75e2c3fa38e18a7_Generic.jpg?t=20240112_112730)
Міністр МВС пообіцяв повернути здачу водійських іспитів в Шепетівку
З вересня 2023 року на теренах Хмельниччини запровадили пілотний проєкт із забезпечення прозорих іспитів. Кандидати у водії отримали можливість онлайн оформити талон попереднього запису на практичний іспит через функціонал е-запис. Однак разом з тим мешканців Шепетівщини позбавили можливості здавати іспити в районному центрі.
![На Шепетівщині у чоловіка забрали водійське посвідчення за їзду напідпитку, однак це його не зупинило](/media/k2/items/cache/f4a75394c0f986a335b9f1513d8d24a8_Generic.jpg?t=20240112_101505)
На Шепетівщині у чоловіка забрали водійське посвідчення за їзду напідпитку, однак це його не зупинило
Штраф у понад 40 тисяч гривень та позбавлення права кермування на 7 років загрожує нетішинцю, який вдруге за рік сів за кермо у стані сп’яніння. У квітні 2023-го патрульні вже документували 39-річного жителя м. Нетішин за нетверезе кермування. Проте чоловік не зробив висновків з цього негативного досвіду і продовжив порушувати закон.