![Молодик на Шепетівщині обікрав дідуся, а над бабусею психологічно знущався](/media/k2/items/cache/f5610b5f2eab1a33510b9ee00767889b_Generic.jpg)
Молодик на Шепетівщині обікрав дідуся, а над бабусею психологічно знущався
У Ізяславській громаді слідчі оголосили підозру 27-річному місцевому жителю, який обікрав дідуся. Раніше молодика було засуджено за домашнє насильство стосовно його рідної бабусі. Цього разу від його дій постраждав 66-річний чоловік пенсіонерки.
![У Шепетівку повернувся “на щиті” Поліщук Микола Петрович](/media/k2/items/cache/585bb35c557a05b1c0422cea3e23cb8f_Generic.jpg?t=20231020_132116)
У Шепетівку повернувся “на щиті” Поліщук Микола Петрович
Продовжується сумний лік найтяжчих втрат. Повернувся додому “на щиті” Поліщук Микола Петрович – водій відділення безпілотних авіаційних комплексів розвідувального взводу 2 механізованого батальйону військової частини, солдат, який загинув у бою за Батьківщину 14 жовтня 2023 року, виконуючи бойове завдання. Сьогодні небо проливало сльози, Шепетівська громада попрощалась із загиблим воїном.
![На Шепетівщині встановлять «Жорнове колесо», яке знайшли на місці старовинної паперової фабрики](/media/k2/items/cache/26781c4fd6f0538a4c4fe22617f10592_Generic.jpg?t=20231020_123021)
На Шепетівщині встановлять «Жорнове колесо», яке знайшли на місці старовинної паперової фабрики
За ініціативою громадської організації "Рідна Славутчина" та підтримки Славутської міської ради на території КЗ"Славутський історичний музей" розпочато роботи з встановлення малої архітектурної форми «Жорнове колесо». Для Славустької громади даний предмет має історичну цінність, адже є частиною культурного спадку кінця ХІХ ст.
![Ансамбль “Ретро” виступав з друзями та збирав кошти на ЗСУ](/media/k2/items/cache/33bfd55e1e9ff1f6601fd00745ca5137_Generic.jpg?t=20231020_154445)
Ансамбль “Ретро” виступав з друзями та збирав кошти на ЗСУ
Осінній затишний вечір зібрав у великій залі Шепетівського міського будинку культури поціновувачів пісенної творчості народного аматорського вокального ансамблю “Ретро”, керівником якого є Людмила Легка. Колектив діє при Шепетівському будинку культури вже більше 30 років.
![Дільничний Михайло Гаврилюк: «Довіра громадян до мене, як до працівника поліції, — найвища оцінка роботи»](/media/k2/items/cache/570eb5b067f3492d5d22e4558c037e21_Generic.jpg?t=20231020_153636)
Дільничний Михайло Гаврилюк: «Довіра громадян до мене, як до працівника поліції, — найвища оцінка роботи»
Капітан поліції Михайло Гаврилюк все життя служить «на землі»: спочатку був патрульним, а останні 15 років працює дільничним і відповідає за безпеку в центрі м. Шепетівка. За цей час поліцейський здобув повагу і довіру громадян. А це для дільничного — найважливіше.
![Вихованка Шепетівської КДЮСШ здобула нагороди обласного чемпіонату з легкої атлетики](/media/k2/items/cache/8e7b3de0dd834e66bc10235d2e1ad82b_Generic.jpg)
Вихованка Шепетівської КДЮСШ здобула нагороди обласного чемпіонату з легкої атлетики
19 жовтня 2023 року в місті Хмельницький відбувся відкритий чемпіонат Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2010 року народження і молодших.
![Родинам загиблих воїнів ЗСУ передали державні нагороди, які присвоєні їм посмертно](/media/k2/items/cache/13753cd738346ce104a8d1327512bcbd_Generic.jpg?t=20231020_091703)
Родинам загиблих воїнів ЗСУ передали державні нагороди, які присвоєні їм посмертно
Начальник Шепетівської РВА Олексій Глушаков передав сьогодні разом з заступником начальника Шепетівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковником Віталієм Гарбарцем родинам загиблих воїнів ЗСУ державні нагороди, які присвоєні їм посмертно.
![Виконком: зміни розкладу автобусів, тарифи на тепло, вартість харчування та пільговий проїзд для учнів](/media/k2/items/cache/ca731583e9331c433dbdceb9ec050703_Generic.jpg)
Виконком: зміни розкладу автобусів, тарифи на тепло, вартість харчування та пільговий проїзд для учнів
19 жовтня міський голова Віталій Бузиль провів чергове засідання виконавчого комітету, у ході якого розглянули 32 питання порядку денного. Про них детальніше розповіли у пресслужбі Шепетівської міської ради.