Розділ Спорт

Юні шепетівчани взяли участь у відкритому Чемпіонаті Нетішинської КДЮСШ з футболу

Автор 24 січня 2024, 11:16

18 січня 2024 року команда Шепетівської КДЮСШ взяла участь у відкритому Чемпіонаті Нетішинської КДЮСШ з футболу серед юнаків 2010 року народження та молодші, де змагались 9 команд з Хмельницької та Рівненської областей.

Команди були розділені на три групи:

1. КДЮСШ-Нетішин -1; КДЮС-Остріг; ФК «Вікторія», м. Старокостянтинів.
  2. ДЮСШ Верес -1, м. Рівне; ДЮСШ-Славута, КДЮСШ-Шепетівка.
  3. ДЮСШ Верес -2, м. Рівне; ФК Дубно, м. Дубно; ФК «Броди», м. Броди.

Команда юних футболістів Шепетівської КДЮСШ, зігравши в нічию з ДЮСШ-Славута та поступившись ДЮСШ Верес-1, з різницею забитих та пропущених м’ячів, посіла 3 місце в групі.

За форматом змагань команди посівші треті місця в групі КДЮСШ-Нетішин-2, ДЮСШ-Остріг та КДЮСШ-Шепетівка зіграли за коловою системою Кубок «Конференцій» та переможцем цього кубку стали футболісти Шепетівської КДЮСШ.

За загальними результатами футболісти Шепетівської КДЮСШ посіли 7 місце у відкритому Чемпіонаті Нетішинської КДЮСШ. Відрядження команди та тренера викладача Козійчука Віктора Романовича здійснювалося відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.