![У Шепетівці отримала вирок жінка, яка вписала у свідоцтво про народження ухилянта](/media/k2/items/cache/94c48d8f62a29726ef2379021149030b_Generic.jpg?t=20240226_170609)
У Шепетівці отримала вирок жінка, яка вписала у свідоцтво про народження ухилянта
Шепетівський міськрайонний суд виніс вирок хмельничанці за сприяння незаконному переправленні осіб через державний кордон України. Жінка змінила в свідоцтві про народження сина дані щодо його батька, аби допомогти знайомому виїхати за кордон. Їй призначили рік іспитового терміну.
![Думав, що заплатив за запчастини: шахраї ошукали чоловіка на 13 тис грн](/media/k2/items/cache/c521e7012b6f0c50b00b71cf7ecf2fa1_Generic.jpg)
Думав, що заплатив за запчастини: шахраї ошукали чоловіка на 13 тис грн
Телефонні шахраї виманили у чоловіка більше 13 тисяч гривень під приводом надання послуг автосервісу.
![Шепетівка прощатиметься зі старшим солдатом Заруцьким Андрієм Вікторовичем](/media/k2/items/cache/341835f1b11138491db373f80404e3bc_Generic.jpg)
Шепетівка прощатиметься зі старшим солдатом Заруцьким Андрієм Вікторовичем
Шепетівку знову сколихнула звістка про втрату - загинув старший стрілець-оператор 3 механізованого відділення 2 механізованого взводу 9 механізованої роти 3 механізованого батальйону військової частини, старший солдат Заруцький Андрій Вікторович.
![На Шепетівщині чоловіку за знущання над дружиною оголосили підозру](/media/k2/items/cache/afaeba5faa192442fed48552e32bef08_Generic.jpg)
На Шепетівщині чоловіку за знущання над дружиною оголосили підозру
За психологічне знущання над дружиною зловмиснику загрожує до двох років позбавлення волі.
![На Хмельниччині викрили колаборанта, який годував «кадирівців» під час боїв за Миколаїв](/media/k2/items/cache/168fae804324bee520e62d461267053a_Generic.jpg?t=20240226_152012)
На Хмельниччині викрили колаборанта, який годував «кадирівців» під час боїв за Миколаїв
Контррозвідка Служби безпеки викрила ще одного колаборанта, який співпрацював з російськими військами у період окупації частини Миколаївської області. Зловмисником виявився мешканець селища Новопетрівка Снігурівського району.
![У Шепетівській громаді стартував IІ етап змагань проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»](/media/k2/items/cache/3e5f4a4996d77cc9007279340e862d5f_Generic.jpg)
У Шепетівській громаді стартував IІ етап змагань проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч»
26 лютого у Шепетівському навчально-виховному комплексі №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-II ступенів та ліцей ім. Героя України М.Дзявульського відбулось урочисте відкриття IІ етапу змагань загальнонаціонального проекту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» у Шепетівській міській територіальній громаді.
![На Тернопільщині прощались із захисником родом з Шепетівщини](/media/k2/items/cache/b636db9deb94555f0e5ed87c59825aba_Generic.jpg)
На Тернопільщині прощались із захисником родом з Шепетівщини
Жителі Шумської громади Тернопільскої області живим коридором зустріли траурний кортеж – додому повернувся Герой-захисник Володимир Волочнюк. Він родом із Білогірської громади Шепетівського району.
![У Шепетівці велосипедист в'їхав у раптово відкриті дверцята автомобіля](/media/k2/items/cache/439ec77184a1741c995a737346082b5d_Generic.jpg)
У Шепетівці велосипедист в'їхав у раптово відкриті дверцята автомобіля
У Шепетівці поліцейські встановлюють обставини ДТП, у якій травмувався 66-річний велосипедист. Дорожньо-транспортна пригода сталася 25 лютого близько 10:00 години у районному центрі по Старокостянтинівському шосе.
![Шепетівський «Лісівник» здобув срібло на турнірі у місті Хмельницький](/media/k2/items/cache/3a5cc6e689cf426225d7c77418f99720_Generic.jpg)
Шепетівський «Лісівник» здобув срібло на турнірі у місті Хмельницький
24 лютого команда з волейболу Шепетівської міської територіальної громади – «Лісівник», виборола друге місце в обласному спортивному заході з волейболу серед ветеранів (чоловіки 40 років та старші) на Кубок ХОЦФЗН «Спорт для всіх» який відбувся у місті Хмельницький та приурочений до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні та другої річниці повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.