Шепетівщину відвідає Предстоятель Української Православної Церкви Московського Патріархату

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 вер. 2015 15:02 #101776 від Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 вер. 2015 18:58 - 24 вер. 2015 19:00 #101787 від Алої3

Некремлебот пише:

Михайло Ворончук пише:

рідновірці теж перших христіян добряче і спалювали


І правильно робили, бо по-перше, хритияни проповідували ("пророчили") падіння Риму, отже займали антидержавницьку позицію, а по-друге, для кожного християнина (якщо він справжній) має бути за честь мученицька смерть. Бажано через розп'яття - акі Иісус Хрістос. Якщо хочеш, Мишко, могу подсобіть...

А ти, Юрку, рідновір якого народу? Українські себе ЮрИєм не називають.

Останнє редагування: 24 вер. 2015 19:00 ким Алої3.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 вер. 2015 01:29 - 25 вер. 2015 01:42 #101807 від Yyuurriiyy

Василь пише: А ти, Юрку, рідновір якого народу? Українські себе ЮрИєм не називають.


Народ один, так як і Рідна Віра.
Наш пантеон Богів- об"єднується в одне ціле- РОД. наРОДився, РОДина, приРОДа, вРОДа... наРОД...
РОД=сім"я. Тому всі хто має відношення до РОДу, є одна сім"я...
Наприклад рідновір з Польші живе по таким же самим понятіям конам, як рідновір з України, чи Росіїї...
Людину яка забула своїх Богів (а наші Боги, це наші предки, а не наші рабовласники...)- в давнину називали виРОДком... .
Це авраамічні релігії християнство може собі дозволити ділити своїх адептів на католиків, православних, (слово нагло спізжене вкрадене з наших вірувань), протестантистів та інших ..нистів ... (піпець скільки цих гілок доху.. багато, я й не знав- дивимся вікіпедію), та наблюдати два десятка століть, як ці ідіоти знищують одне одного... чи не є це істинною причиною створеня такої кількості гілок?...
Отже я рідновір того народу, більшість синів якого нажаль втратили свій розум і думають переважно телевізором, а не своєю головою..
Ось наприклад один із багатьох моїх Братів з Росії, послухай що він говорить.

Тому для тебе, якщо тобі це так важливо, я можу бути Юрієм. А для того російсько-мовного форумчанина, з яким ми учора познайомились і дали на лісапетах кругаля в 30 км. по навколишнім лісам- я был Юрием... До речі покатались на славу- я чуть не здох. Але це вже інша історія...

З.І.- Я ще можу на португальській розмовляти з горем на впіл... Є португальці на форумі?
Останнє редагування: 25 вер. 2015 01:42 ким Yyuurriiyy.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 вер. 2015 09:00 #101809 від Dentist

Островський О.В. пише: Це шо за фото?

це фото монастиря, а саме машин які були того дня.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.233 секунд
0
репостів
0
репостів