Шепетівщину відвідає Предстоятель Української Православної Церкви Московського Патріархату

Більше
13 вер. 2015 16:30 #101422 від Yyuurriiyy

Михайло Ворончук пише:

Невзорова подивись

Так і знав :lol:

Теж грішив? :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 16:35 #101423 від НЕкремлебот

Юрий пише: ....Таксиля почитай,...

Лео Таксиля? Це який "Біблію для віруючих та невіруючих" написав? Блін, ну і порада)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 16:46 #101424 від 259051213422@odnoklassniki.com

Symbioz пише:
Міша, Вавілон Великий почалі зрівнювати з церквою пізні гілки християнства та новостворені секти, щоб погіршити репутацію церкви. До речі таке твердження найбільш притаманно Свідкам Єгови)

Взагалі то Вавілон Великий ототожнювали з Римом та/або Римською Імперією. Також порівнювали з Ієрусалімом, тому що Апокаліпсіс писався в час руйнування Ієрусаліму та Ієрусалімського храму.


Апокаліпсис писався у 98 році н.е., а Єрусалим римляни зруйнували у 70 році н.е. :) Крім того "Вавилон" блудить з "царями", тобто сам не може бути одним з них, бо після його знищення царі (і купці) залишаються на своїх місцях - вони кажуть "горе, горе...".

З Римом ототожнювали не сам Вавилон, а інший прообраз - "багряного звіра". Причому першими це почали робити католики, а згодом уже протестанти, як я писав вище.

Крім того, я не писав, про те ЯКА релігія є частиною Вавилону, я цього не знаю, тут уже кожен вирішує сам. "погіршити репутацію церкви" - репутацію загальновизнаного християнства погіршити більше, ніж це зробило воно саме - уже неможливо :lol: Почати від "християнізації" Русі і закінчуючи салютуючим Гітлеру папою римським :)



Доречі, священники, створеної у ті ж часи РПЦ МП, теж дивлячись по ситуації, доволі дружні були з "окупантом". От митрополит Сергій, наприклад:



І після цього всього якісь там винайдені госдепом Свідки напишуть,що УСІ світові релігії належать до символічного Вавилону. Ну це буде уже прям такий удар по репутації шо всьо :) Це як зараз написати статтю-викриття про якогось Чікатіло - "Він списував на уроках математики!".
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 16:49 #101425 від Yyuurriiyy
Ну тоді почитай Вадима Вікторовича Демчога.))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 вер. 2015 18:29 #101426 від Symbioz

Михайло Ворончук пише: Апокаліпсис писався у 98 році н.е., а Єрусалим римляни зруйнували у 70 році н.е. :) Крім того "Вавилон" блудить з "царями", тобто сам не може бути одним з них, бо після його знищення царі (і купці) залишаються на своїх місцях - вони кажуть "горе, горе...".

З Римом ототожнювали не сам Вавилон, а інший прообраз - "багряного звіра". Причому першими це почали робити католики, а згодом уже протестанти, як я писав вище.

І після цього всього якісь там винайдені госдепом Свідки напишуть,що УСІ світові релігії належать до символічного Вавилону. Ну це буде уже прям такий удар по репутації шо всьо :) .


Чесно кажучи, якесь спотворене трактування, Міша (при чому тут взагалі госдеп). Проте можу зрозуміти - вас так вчать, а ви це дуже добре сприймаєте - навіть спорити не стану - я так не вивчаю.
ІМХО - не може бути секта (для тебе нахай буде "релігія", щоб не образливо - хоча ви не ображаєтесь))), створена трохи більше 100 років тому, бути чимось більшим ніж фінансова пираміда, інсування якої нероздільно пов'язане з різними методами психологічного впливу, хоча яка (тут потрібно віддати шану) добилаась на цьому поприщі неймовірних результатів)
Повторю - це просто висловлена саме моя думка і написана не для продовження суперечки - моїх знань для переконання Міши - недостатньо, гуглити впадло)))

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 18:47 #101427 від 259051213422@odnoklassniki.com
Ну приблизно те саме що й казали про "секту назарян" юдейські релігійні провідники :) Ну не може створена 3 роки назад назарянським теслею секта бути чимось іншим ніж гуртком заколотників проти Цезаря (по іншій версії - шпигунів римлян). :) Нашій то релігії - уже 1500 років (більше, доречі, ніж православю у славянському варіанті), ми учні Мойсея і потомки Авраама, а вам ваш Ісус, про якого ніхто нічо не чув, запудрив мозги, і ви "маєте демона" (ну зараз би сказали "він використав методи психологічного впливу").
Як сам Ісус казав - "як до мене ставились, так і вам буде". Як під копірочку :) Та сама мова.
А доречі, в чому "спотвореність" мого трактування? Конкретніше якось, якщо можна. Бо ж аж цікаво.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 вер. 2015 18:50 - 13 вер. 2015 18:51 #101428 від Symbioz

Юрий пише: Ндя... як об стінку горохом.
Останній раз спробую- ти плутаеш біле з чорним. Я тобі- що УПЦ робить для припинення війни, а ти мені- слідкують щоб патрони не закінчились підтримують морально, та матеріально... УПЦ підримує матеріально... :sick: ага, а я думав що це роблю я, та мільйони таких як я. Сам "Святійший та Блаженний" ( :sick: пробачте) продав весь свій автопарк, дачі, заводи, пароходи... та особисто все роздав бійцям до останньої копійки. Ага, телевізор казав, вірю.
Слухай, або ти знатний троль, або я тобі не заздрю. Таксиля почитай, Невзорова подивись... буде мало ще щось підкину, звертайся.
Питання не закрите.


По-перше, на троля більше схожий ти - вже третій допис не можеш питання закрити :silly:
По-друге, я тобі свою думку та декілька прикладів допомоги, яку, як я вважаю може надати церква, виклав, До речі приклади навів з реального життя, з чим стикався сам, не з телевізора.
А в результаті ти сам навіть не навів жодного прикладу в свою правоту, не зміг навіть пояснити що ти сам маєш на увазі під "припиненням війни", під поняттям "допомоги для її припинення",ототожнив церкву тільки з священниками і зовсім забув про прихожан, які є її частиною... ой як по дитячому. Ні не по дитячому - а просто не розібравшись, по телевізійному ;)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 13 вер. 2015 18:51 ким Symbioz.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 вер. 2015 18:53 #101429 від Dj Os
Про шо ви тут сперечаэтесь? Ви всі в сектах

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 19:32 #101430 від Yyuurriiyy

Symbioz пише:

Юрий пише:
По-перше, на троля більше схожий ти - вже третій допис не можеш питання закрити :silly:
По-друге, я тобі свою думку та декілька прикладів допомоги, яку, як я вважаю може надати церква, виклав, До речі приклади навів з реального життя, з чим стикався сам, не з телевізора.
А в результаті ти сам навіть не навів жодного прикладу в свою правоту, не зміг навіть пояснити що ти сам маєш на увазі під "припиненням війни", під поняттям "допомоги для її припинення",ототожнив церкву тільки з священниками і зовсім забув про прихожан, які є її частиною... ой як по дитячому. Ні не по дитячому - а просто не розібравшись, по телевізійному ;)


Все. Я пас. Здаюсь. Особисто я, дотримуюсь пастафаріанских поглядів- рахую, що за ними майбутнє.
Рамінь!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 19:44 #101431 від 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.177 секунд
0
репостів
0
репостів