Шепетівщину відвідає Предстоятель Української Православної Церкви Московського Патріархату

  • Fitale
  • Fitale аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
19 вер. 2015 16:16 #101559 від Fitale
Михайло, а вас не дивує той факт, що він сидів, бо так вимагала його церква

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 вер. 2015 17:31 #101565 від 259051213422@odnoklassniki.com
Мене більше турбує факт, що більшість з тих хто встав - у цей самий час розкрадають країну, відправляють у "котли" тих, кого потім самі ж у герої і представляють, а ще ганяють контрабанду в долі з сепаратистами. Оце мене і дивує, і турбує.
А священники... Ну це погоджусь трохи дивно - чому було б не встати, тим більш що це ж не закон якийсь про війну приймали, а просто зачитували імена загиблих. Простий вияв поваги. І жодних канонів їхньої релігії це теж би не порушило. Але ви самі пишете "так вимагала його церква". Тобто сам по собі може він і класний чувак?
Та якраз таки це то й не саме головне.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
19 вер. 2015 17:35 #101566 від
"Михайло, а вас не дивує той факт, що він сидів, бо так вимагала його церква", "Поговоримо про грибочки" - хлопці невже у вас немає чим зайнятись як захлинаючись обговорювати ніщо...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 вер. 2015 18:29 #101572 від Dred
Підтримую. Замість того щоб відноситись один др одного з, хоча б, повагою, ми поливаємо один одного та інших брудом. Але, як там писала одна дописувачка, у самих руки в ньому.

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 вер. 2015 18:56 #101575 від 259051213422@odnoklassniki.com
Якщо когось чимось образив, чи полив :) - приношу вибачення.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 вер. 2015 12:53 #101588 від Sposterigach
Гм, дивно, якщо УПЦ МП настільки "канонічна" і "за мир", чому ж тоді її апологет - хамовитий отець із Києво-Печерської лаври, котрий тисячі разів засвітився на своєму "Мерседесі" в новинах 1+1 - не передасть цей свій засіб пересування на годівлю дітей в інтернатах або хоча б не розміняє своє авто на дешевше?
Ці користувачі подякували: Dj Os, Fitale

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 вер. 2015 12:59 #101590 від Dred

Спостерігач пише: Гм, дивно, якщо УПЦ МП настільки "канонічна" і "за мир", чому ж тоді її апологет - хамовитий отець із Києво-Печерської лаври, котрий тисячі разів засвітився на своєму "Мерседесі" в новинах 1+1 - не передасть цей свій засіб пересування на годівлю дітей в інтернатах або хоча б не розміняє своє авто на дешевше?

омг. Які всі ці доводи банальні. Молодий чоловіче, ви знаєте скільки він дитячих будинків кормить? Чому ви всі не кажете таке політикам та народним виборцям?

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 вер. 2015 13:39 #101595 від Dj Os
Тобто будемо захищати будь якого мудака, якщо він з вашої церкви?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 вер. 2015 13:58 #101599 від Dred
А я щось казаі за захист? Просто люди надивляться того самого 1+1 і починається... Інформаційна війна. Нам вже давно нічого доюрого не показують.

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 вер. 2015 14:01 #101600 від Dj Os
Ой...на рахунок Павлуши і без телебачення всі все знають.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.182 секунд
0
репостів
0
репостів