Шепетівщину відвідає Предстоятель Української Православної Церкви Московського Патріархату

Більше
13 вер. 2015 02:20 - 13 вер. 2015 02:23 #101409 від 259051213422@odnoklassniki.com
Вавилон Великий - символічна повія, яка чинить розпусту з царями та купцями землі (17-ий розділ її описує). Тобто якась впливова структура, яка "лягає" під політичну та комерційну складову світу. Більшість дослідників одностайно визнають що тут мається на увазі світова релігія. Вона і "верхи" на багряному звірові сидить (який символізує царства землі), вона ж "пяна від крові святих і всіх убитих на знмлі", з неї ж Бог закликає вийти свій народ. Саме імя "Вавилон" означає "замішання", тобто це не одна релігя (католицизм наприклад, як вважав Мартін Лютер, чи язичництво, як вважають самі католики і православні) - а суміш різних вірувань.
,
Останнє редагування: 13 вер. 2015 02:23 ким 259051213422@odnoklassniki.com.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 вер. 2015 12:40 - 13 вер. 2015 14:43 #101412 від Symbioz

Юрий пише: Земляче, з твого боку не зовсім коректно зрівнювати мої можливості в цьому плані, та можливості УПЦ...
Тому питання залишається відкритим.


Та будь-ласка, і це тільки в нас в Шепетівці.
cerkva.km.ua/ua/component/content/articl...jinskoji-armiji.html
cerkva.km.ua/ua/component/content/articl...skhodu-ukrajini.html
cerkva.km.ua/ua/component/content/articl...-dij-v-zoni-ato.html
це те чим і має займатись церква - духовно підтримувати, аще є і матеріальна підтримка - з цієї ж церкви ходили в нас по будинкам - збирали кошти/харчі/засоби гігієни для воїнів АТО
Батюшка Анатолій з допомогою мого колеги, який зараз під Попасною підготували та роздрукували, мобілізованим пам'ятки воїна.
І це тільки одна церква в нас в Шепетівці... а якщо погуглити по форумам різних міст, попитати прихожан - ти здивуєшгся - церква допомагає.


Так що, якщо наступного разу будеш когось звинувачувати в "недопомозі", запитай спочатку себе...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 13 вер. 2015 14:43 ким Symbioz.
Ці користувачі подякували: odin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 13:49 #101413 від НЕкремлебот

Symbioz пише: Якщо не помилюсь (в нас на форумі є учасники, які можуть прояснити цю ситуацію краще за мене), батюшка в певних випадках не має права відспівувати. Ці канони можна пошукати в інтернеті, може тут хтось роз'яснить краще (крім Міши :) , щоб не виникали суперечки на реглігіозну тематику). Тому те, що батюшка відмовився відспівувати (без прояснення всієї ситуації), може бути простим дотриманням канонів православної церкви.


Наскільки мені відомо, зазвичай в таких випадках всі говорять про самогубців та людей другої віри.
Але якщо копнути глибше, (далі цитита)

...православная церковь отпевает не всех. Руководствуясь церковными канонами, священник имеет право отказать в отпевании тех людей, которые умерли после сильного алкогольного опьянения либо в результате употребления наркотических средств.

Также церковь отказывает в отпевании человеку другой веры, тем, кто с издевкой и пренебрежением относился к религии, и некрещеным. Если вы не знаете, крестили ли человека при жизни, постарайтесь выяснить это, отыскав крестных родителей. Запрет на отпевание лежит даже на младенце, который просто не успел пройти обряд крещения. Если ребенок умер еще в утробе матери, церковь также откажет в отпевании.

Всем известно, что по православным канонам нельзя отпевать самоубийц, так как добровольный уход из жизни является самым страшным грехом. Самоубийц запрещено упоминать на панихиде, за них нельзя подавать записки. Даже хоронить таких людей на церковных кладбищах считается нарушением православных канонов. Однако и среди самоубийц есть исключения. К ним относятся психически больные люди, которые не могут отдавать отчета своим действиям. Также люди, погибшие в результате трагической случайности: по незнанию съели ядовитые грибы или ягоды, упали с высоты. Также разрешается отпевать человека, который пожертвовал своей жизнью ради спасения других.


І ще. Можливо, я помиляюсь, але випадки коли священники відмовлялись відспівувати загиблих ("випадки" це образно, бо особисто я знаю тільки про один, на Житомирщині) відбулися до виборів митрополіта Онуфрія, який навпаки, підкреслено утримується від висловлення своїх політичних поглядів, і проситьвсіх священників та вірян УПЦ МП робити те ж саме. І він ніколи не вітав дії на Донбасі, на відміну від другого кандидата, проросійського отця Анатолія.
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 13:56 - 13 вер. 2015 13:58 #101414 від Yyuurriiyy

Symbioz пише:

Юрий пише: Земляче, з твого боку не зовсім коректно зрівнювати мої можливості в цьому плані, та можливості УПЦ...
Тому питання залишається відкритим.


Та будь-ласка, і це тільки в нас в Шепетівці.
cerkva.km.ua/ua/component/content/articl...jinskoji-armiji.html
cerkva.km.ua/ua/component/content/articl...skhodu-ukrajini.html
cerkva.km.ua/ua/component/content/articl...-dij-v-zoni-ato.html
це те чим і має займатись церква - духовно підтримувати, аще є і матеріальна підтримка - з цієї ж церкви ходили в нас по будинкам - збирали кошти/харчі/засоби гігієни для воїнів АТО
Батюшка Анатолій з допомогою мого колеги, який зараз під Попасно підготували та роздрукували, мобілізованим пам'ятки воїна.
І це тільки одна церква в нас в Шепетівці... а якщо погуглити по форумам різних міст, попитати прихожан - ти здивуєшгся - церква допомагає.


Так що, якщо наступного разу будеш когось звинувачувати в "недопомозі", запитай спочатку себе...


Ало, прийом, раз, раз, два, раз, два, три як мене чути?...
Ти українську добре розумієш? Дурня включати будеш в своїй секті. Я запитував що робить УПЦ, РПЦ, чи як там правильно називається твоє угруповання, для припинення війни, а не як воно підтримує бійців... Як різноманітні "Блаженні Онуфрії" в лиці церкви, вміют видавати чужі досягнення за свої, вміло граючи на людській біді, та почуттях, я й без тебе добре знаю...
Питання залишається відкритим.
Останнє редагування: 13 вер. 2015 13:58 ким Yyuurriiyy.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 14:07 #101415 від НЕкремлебот
А що мається на увазі під "припиненням війни"? Скласти зброю і розійтись, залишивше все як є? Чи все-таки перемога якоїсь із сторін?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 вер. 2015 14:42 - 13 вер. 2015 14:51 #101416 від Symbioz

Юрий пише: Ало, прийом, раз, раз, два, раз, два, три як мене чути?...
Ти українську добре розумієш? Дурня включати будеш в своїй секті. Я запитував що робить УПЦ, РПЦ, чи як там правильно називається твоє угруповання, для припинення війни, а не як воно підтримує бійців... Як різноманітні "Блаженні Онуфрії" в лиці церкви, вміют видавати чужі досягнення за свої, вміло граючи на людській біді, та почуттях, я й без тебе добре знаю...
Питання залишається відкритим.


Якесь зовсім тупе питання...напевне ти сам себе не чуєш)))
А що по-твоєму взагалі має робитись для припинення, які саме дії необхідно зробити (якщо моральну підтримку бійців, матеріальну їх підтримку не вважати за дії направлені на швидше завершення війни)? Просто цікаво, чи є в тебе взагалі якісь думки)? :lol:
Цікаво також, які саме чужі і чиї досягнення видаються за свої? Чи знову пусті слова?

І знову я не почув навіть маленької відповіді на СВОЄ запитання - ти сам особисто маєш моральне право звинувачувати будь-кого в "недопомозі"?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 13 вер. 2015 14:51 ким Symbioz.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 вер. 2015 14:50 #101417 від Symbioz

Михайло Ворончук пише: Вавилон Великий - символічна повія, яка чинить розпусту з царями та купцями землі (17-ий розділ її описує). Тобто якась впливова структура, яка "лягає" під політичну та комерційну складову світу. Більшість дослідників одностайно визнають що тут мається на увазі світова релігія. Вона і "верхи" на багряному звірові сидить (який символізує царства землі), вона ж "пяна від крові святих і всіх убитих на знмлі", з неї ж Бог закликає вийти свій народ. Саме імя "Вавилон" означає "замішання", тобто це не одна релігя (католицизм наприклад, як вважав Мартін Лютер, чи язичництво, як вважають самі католики і православні) - а суміш різних вірувань.
,


Міша, Вавілон Великий почалі зрівнювати з церквою пізні гілки християнства та новостворені секти, щоб погіршити репутацію церкви. До речі таке твердження найбільш притаманно Свідкам Єгови)

Взагалі то Вавілон Великий ототожнювали з Римом та/або Римською Імперією. Також порівнювали з Ієрусалімом, тому що Апокаліпсіс писався в час руйнування Ієрусаліму та Ієрусалімського храму.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 15:34 - 13 вер. 2015 15:34 #101418 від Yyuurriiyy

Некремлебот пише: А що мається на увазі під "припиненням війни"? Скласти зброю і розійтись, залишивше все як є? Чи все-таки перемога якоїсь із сторін?

А чому б не поставити пару тисяч цих "Онуфріїв" , та їх дітей з УПЦ, з Ради, прокуратури, МОЗСУ, тощо, на передову, та те саме не зробити Росїї зі своїми "богоподібними" , їх там теж, чуть більше чим доху.. треба. Гарантую- війна закінчиться в момент. Як такий варіант?
Останнє редагування: 13 вер. 2015 15:34 ким Yyuurriiyy.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 16:10 #101419 від Yyuurriiyy

Symbioz пише:

Юрий пише: Ало, прийом, раз, раз, два, раз, два, три як мене чути?...
Ти українську добре розумієш? Дурня включати будеш в своїй секті. Я запитував що робить УПЦ, РПЦ, чи як там правильно називається твоє угруповання, для припинення війни, а не як воно підтримує бійців... Як різноманітні "Блаженні Онуфрії" в лиці церкви, вміют видавати чужі досягнення за свої, вміло граючи на людській біді, та почуттях, я й без тебе добре знаю...
Питання залишається відкритим.


Якесь зовсім тупе питання...напевне ти сам себе не чуєш)))
А що по-твоєму взагалі має робитись для припинення, які саме дії необхідно зробити (якщо моральну підтримку бійців, матеріальну їх підтримку не вважати за дії направлені на швидше завершення війни)? Просто цікаво, чи є в тебе взагалі якісь думки)? :lol:
Цікаво також, які саме чужі і чиї досягнення видаються за свої? Чи знову пусті слова?

І знову я не почув навіть маленької відповіді на СВОЄ запитання - ти сам особисто маєш моральне право звинувачувати будь-кого в "недопомозі"?


Ндя... як об стінку горохом.
Останній раз спробую- ти плутаеш біле з чорним. Я тобі- що УПЦ робить для припинення війни, а ти мені- слідкують щоб патрони не закінчились підтримують морально, та матеріально... УПЦ підримує матеріально... :sick: ага, а я думав що це роблю я, та мільйони таких як я. Сам "Святійший та Блаженний" ( :sick: пробачте) продав весь свій автопарк, дачі, заводи, пароходи... та особисто все роздав бійцям до останньої копійки. Ага, телевізор казав, вірю.
Слухай, або ти знатний троль, або я тобі не заздрю. Таксиля почитай, Невзорова подивись... буде мало ще щось підкину, звертайся.
Питання не закрите.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 16:22 #101421 від 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.231 секунд
0
репостів
0
репостів