Шепетівщину відвідає Предстоятель Української Православної Церкви Московського Патріархату

Більше
21 вер. 2015 19:13 #101641 від НЕкремлебот

Юрий пише: Багато демагогігї. Треба більше конкретики.

Слухай, людина яка з семи сторінок обговорення змогла дати конкретну відповідь лише на питання "з якої ти секти" вже б помовчала на рахунок демагогії (до речі, непогано б було їй ще й взнати що це слово означає))))

Яка різниця між релігією та церквою, якщо одна та друга, були створенні для загону баранів в стойло?..

Ясно. Більше питаннь не маю. Дійсно, ніякої різниці...

Знаєш що, давати відсіч агресору, це нормально.

Я тобі не про релігійні війни, а про преслідування христіян. Чи в твоїх книжках христіяннство розповсюджувалось виключно на мечах римських легіонерів?

Сміється той, хто сміється останній- наразі наша рідна віра, набирає нечуваних обертів, наРОД вже цілком свідомо тягнеться до свого справжньго коріння, та СЛАВИТЬ (не повзає на колінах) ПРАВ (ПРАВоСЛАВІЄ нічого не нагадує?..), та РІДних Богів... Тому що для наших Богів ми діти, а не раби...
Доречі Віра, до релігії не має ніякого відношення. ВІРА це споконвічно слов"янське слово, яке означає ВІДАТИ (знати, розуміти) РА, де РА, це Бог Сонця, Світла, Знань...

Угу, Ра це в нас бог сонця у древніх слов'ян... Що Мішу Задорнова послухав)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 вер. 2015 19:21 #101642 від 259051213422@odnoklassniki.com

рідновірці теж перших христіян добряче і спалювали

Це не вони. "Рідновірці" - доволі цікава група людей, ще у 90-х про них дізнався. Але до релігії всіляких там древлян та бужан відносяться дуже опосередковано. Все гарно, стилізовано під візантійський варіант християнства (православя) - так нашому народу звичніше. Головне філософія - ми діти богів (як не згадати сатанинську класику - "ви станете як боги!"), значить все що ми робимо, це все одно що роблять боги :)

Тому що "язичник" в слов"янських вірюваннях, це людина іншоїї віри

взагалі-то з самого слова зрозуміло що до вір воно ніяк не відноситься. Так називали людей, що розмовляли іншою мовою ("язиком"). Уже пізніше це почали використовувати номінальні християни для визначення всіх неавраамічних релігій.

Не знайдеться на всьому білому світі людина, яка знає всі стародавні обряти цієї релігії та культури.

Звичайно не знайдеться :) Бо такої релігії як "язичництво" ніколи не існувало. Як і такої культури. Це просто збірна назва.

ВІРА це споконвічно слов"янське слово, яке означає ВІДАТИ (знати, розуміти) РА, де РА, це Бог Сонця, Світла, Знань...


Мішою Задорновим запахло :)

Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 вер. 2015 19:25 #101643 від НЕкремлебот

Михайло Ворончук пише:

рідновірці теж перших христіян добряче і спалювали

Це не вони. "Рідновірці" - доволі цікава група людей, ще у 90-х про них дізнався

Я застосував той самий термін що і Юрій, маючи на увазі "язичників".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 вер. 2015 09:39 #101655 від Yyuurriiyy
[quote="Некремлебот" post=101641[/quote]
oh my god...
Слухай, по перше з семи сторінок я так і не почув відповідь на центрове питання- що робить церква для припинення війни? Нагололошую (не перший раз до речі), не допомагає фронту, а що робить для припинення війни?
Зате не можна не помітити твою надзвичайну старанність відволікти увагу від цього питання...Тобто саме твоя поведінка, підпадає під всі ознаки класичного тролінгу! І сім сторінок переливання пустого в порожнє, це результат твого, а не мого, свідомого відведення дискусії від головного питання теми.
Як каже гугля, демагогія, це набір ораторських і полемічних прийомів і засобів, що дозволяють ввести аудиторію в ОМАНУ і схилити її на свій бік- тобто, те саме чим ти займаєшся вже сім сторінок, старанно роблячи вигляд, що не розумієш про що тебе питають!

Тому давай будемо послідовними- ти мені конкретну відповідь по суті заданногот питання, а потім вже я тобі відповім, яка різниця між релігією та церквою, хто такі рідновіри та з чим їх треба їсти, про переслідування християн, транспернальну психологію, американців на місяці, філософських зомбі, та ще багато, багато іншого що тебе може зацікавити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 вер. 2015 10:35 #101660 від Yyuurriiyy

Михайло Ворончук пише:

Михайло, не неси маячню про сатанизм і не ліпи свого Задорнова в кожну затичку! Дуже дешевий прийом розрахований на некомпетентність читача. Ось тримай істинну філософію Рідної Віри:- "Свято шануй Рідних Богів і Предків, живи по Совісті і в злагоді з Природою, а якщо шукаєш вищого знання - пізнай себе" Де тут сатанизм?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 вер. 2015 11:17 #101665 від 259051213422@odnoklassniki.com

Юрий пише: Де тут сатанизм?


А я щось писав про сатанізм? :huh:

живи по Совісті

це чудово. Тільки у кожного совість то різна. Ну наприклад, якогось найманця на Донбасі, якщо він не виконає норми по відстрілу бійців ВСУ - буде гризти совість, що він не оборонив рідну землю (землю своїх предків і богів - він у це свято вірить) від "укрофашистів". От як тут бути?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 вер. 2015 11:57 #101669 від Dj Os
Панове, мені здається ви так далеко відійшли від теми, що геть забули за сабж. А тим часом предстоятєль вчора таки відвідав Шепетівщину, при чому зі скандалом. Тут свідки переповідають, що його супроводжували казаки, не козаки, а саме казаки, у яких на шевронах було написано "войско донскоє". Ще хтось хоче посуперечатись, що у нас керівництво МП за мир?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 вер. 2015 12:02 #101670 від НЕкремлебот

Слухай, по перше з семи сторінок я так і не почув відповідь на центрове питання- що робить церква для припинення війни? Нагололошую (не перший раз до речі), не допомагає фронту, а що робить для припинення війни?
Зате не можна не помітити твою надзвичайну старанність відволікти увагу від цього питання...Тобто саме твоя поведінка, підпадає під всі ознаки класичного тролінгу! І сім сторінок переливання пустого в порожнє, це результат твого, а не мого, свідомого відведення дискусії від головного питання теми.
Як каже гугля, демагогія, це набір ораторських і полемічних прийомів і засобів, що дозволяють ввести аудиторію в ОМАНУ і схилити її на свій бік- тобто, те саме чим ти займаєшся вже сім сторінок, старанно роблячи вигляд, що не розумієш про що тебе питають!

По-перше, ти мене з кимось плутаєш. В цій темі на цих семи сторінках було тільки шість моїх дописів, з"явився я тільки на третій, так що краще розберись з ким ти там дискутував. Потім порахуй свої і взнаєш хто більший демагог.
По-друге, після твого питання я намагався уточнити - що саме ти маєш на увазі під "припиненням війни", бо це поняття трошки розмите. Тут ти і почав свої танці з бубнами замість відповіді. Зате не забуваєш вимагати конкретики від інших.
До речі, ця тема присвячена візиту митрополіта. Те, що ти задаєш якісь свої запитання не робить їх "головними питаннями теми"))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 вер. 2015 14:01 #101675 від 259051213422@odnoklassniki.com

Тут свідки переповідають

Цілком можливо, але треба пруфів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 вер. 2015 14:40 #101678 від Symbioz

Островський О.В. пише: Панове, мені здається ви так далеко відійшли від теми, що геть забули за сабж. А тим часом предстоятєль вчора таки відвідав Шепетівщину, при чому зі скандалом. Тут свідки переповідають, що його супроводжували казаки, не козаки, а саме казаки, у яких на шевронах було написано "войско донскоє". Ще хтось хоче посуперечатись, що у нас керівництво МП за мир?


Моя Мама була разом із Бабушкою. Біля них були наші кОзаки. Також були кОзаки з Нетішина (ось ті були - ряжені) - вони здається всі Свободівці, якщо не помилюсь). В них до речі форма дуже схожа на "казачью". На рахунок "донського казацтва" - туфта повна.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.181 секунд
0
репостів
0
репостів