Шепетівщину відвідає Предстоятель Української Православної Церкви Московського Патріархату

Більше
14 вер. 2015 10:10 #101443 від НЕкремлебот
Цікаво в Юрія виходить)))
Тобто церква на відміну від тебе повинна щось робити для припинення війни, бо в неї можливостей більше. Але на питання "що мається на увазі" ти почав говорити про "священників на передову, розпродати автопарки і дати гроші бійцям". Але вибач, якраз такі можливості в тебе є так само. Тобто ти теж можеш піти на передову, можеш продати свого не самого дешевого лісапєта і допомогти... Але чомусь цього не робиш. Зате вимагаєш від інших. А погані у нас священники з Сімбіозом, мови нема)))
Ці користувачі подякували: odin, Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 вер. 2015 18:15 - 14 вер. 2015 18:25 #101456 від Yyuurriiyy

Некремлебот пише: Цікаво в Юрія виходить)))
Тобто церква на відміну від тебе повинна щось робити для припинення війни, бо в неї можливостей більше. Але на питання "що мається на увазі" ти почав говорити про "священників на передову, розпродати автопарки і дати гроші бійцям". Але вибач, якраз такі можливості в тебе є так само. Тобто ти теж можеш піти на передову, можеш продати свого не самого дешевого лісапєта і допомогти... Але чомусь цього не робиш. Зате вимагаєш від інших. А погані у нас священники з Сімбіозом, мови нема)))


АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!.....
Народ, ну ви даєте. ))
Ми зараз обговорюєм не мої дії в цьому напрямку, а діїї церкви. ЦЕРКВИ! )) Структури яка назначила себе намісником Бога на Землі! Що я роблю для припинення війни- справа десята! Навіть якщо я нічого для цього не роблю, до суті питання це відношення не має! І мається на увазі, те що мається на увазі- припинення війни в прямому смислі цього слова!
Якщо ви хочете знати, що я для цього роблю, та що би я робив на місці церкви, то давайте відкриємо другу тему.))

Це те саме коли я вас питаю що робить президент для підвищення рівня життя в країні, а ви мені відповідаєте - а що мається на увазі?; що ти сам для цього зробив?; або- спочатку продай свій лісапет, перерахуй гроші в дитячий будинок і тільки тоді отримаєш право задавати такі питання ...
Повний піпець!

ЗІ- нагадую- що церква робить (не допомагає військам, не підтримує морально, матеріально, тощо...) для припинення війни/вбивств/грабежів і.т.д....?

ЗІ2- До речі я відношусь до тої категорії людей, яким пофіг на якій машині вони їздять, але не пофіг на якому лісапеті... Тому машина в мене дешева, мобільний коштує гривень з 50 максимум, зато да, лісапет маю топовий. І задоволення він мені приносить більше чим приносив би лексус в гаражі.

Без образ там.
Останнє редагування: 14 вер. 2015 18:25 ким Yyuurriiyy.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 вер. 2015 08:35 #101462 від Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 вер. 2015 21:33 #101474 від 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 вер. 2015 18:16 #101531 від SPOSTERIGA4KA
сорі звісно, що нахабна жінка втручається в столь "мужественный срач". але я спостерігаю за вашими обговореннями з самого початку і з цього очевидно, що Церква Христова — нині є мертва. ну принаймні всі христянські конфесії, що представлені у нашій країні. оскільки сам інститут церкви має об’єднувати, а її предстоятелі проповідувати любов та подібні чесноти. і хтось з вас може пригадати щоб такі речі коїлися хоча б в одному храмі України???? тому толку що той Онуфрій приїде, як самі знаєте з кого...
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 вер. 2015 19:57 #101532 від Dentist
А їде він в Городище, лишилось взнати лише з якою ціллю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 вер. 2015 09:18 #101542 від 259051213422@odnoklassniki.com

оскільки сам інститут церкви має об’єднувати,

Це вам хто таке сказав? :) Якраз таки навпаки - "Не думайте, що Я прийшов, щоб мир на землю принести, Я не мир принести прийшов, а меча. Я ж прийшов порізнити чоловіка з батьком його, дочку з її матір'ю, і невістку з свекрухою її. І вороги чоловікові домашні його!"
(Від Матвія 10:34-36)

предстоятелі проповідувати любов та подібні чесноти

А оце свята правда. Тільки це не "предстоятелі" повинні робити, а кожен член тієї церкви.
Бо у нас же так - ми крадем і обманюєм, наприклад.
-Так ви ж християни?
-Батюшкам можна, а мені ні?
-....
А тут така фішка, шо з себе треба починати.

А їде він в Городище, лишилось взнати лише з якою ціллю


Ну хай собі їде. :) Що він там кому поганого зробить? :blink:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 вер. 2015 13:19 #101553 від Dentist
саме МОСКОВСЬКІ попи не встали на вшанування загиблих під час російсько-української війни, відмазку таку придумав "бо проти війні". Це що означає? що нам не треба воювати і "злити" Донбас повністю агресору? А потім ці ж російські попи будуть стверджувати що ДНР І ЛНР мають право на існування? да гнати цих чуваків в рясах.
www.radiosvoboda.org/content/news/27005934.html

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 вер. 2015 15:09 #101556 від 259051213422@odnoklassniki.com
Ну ти вже всіх одну грєбьонку :) Може цей якраз з гаслом "мачі данєцкіх" приїхав? Там жеж і так представники однієї і тієї ж єпархії валять одне одного. Тому дуже може бути, що цей священник "за нас"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 вер. 2015 16:05 #101557 від Dred

Юрий пише: АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!!!.....
Народ, ну ви даєте. ))
Ми зараз обговорюєм не мої дії в цьому напрямку, а діїї церкви. ЦЕРКВИ! )) Структури яка назначила себе намісником Бога на Землі! Що я роблю для припинення війни- справа десята! Навіть якщо я нічого для цього не роблю, до суті питання це відношення не має! І мається на увазі, те що мається на увазі- припинення війни в прямому смислі цього слова!
Якщо ви хочете знати, що я для цього роблю, та що би я робив на місці церкви, то давайте відкриємо другу тему.))

Це те саме коли я вас питаю що робить президент для підвищення рівня життя в країні, а ви мені відповідаєте - а що мається на увазі?; що ти сам для цього зробив?; або- спочатку продай свій лісапет, перерахуй гроші в дитячий будинок і тільки тоді отримаєш право задавати такі питання ...
Повний піпець!

ЗІ- нагадую- що церква робить (не допомагає військам, не підтримує морально, матеріально, тощо...) для припинення війни/вбивств/грабежів і.т.д....?

ЗІ2- До речі я відношусь до тої категорії людей, яким пофіг на якій машині вони їздять, але не пофіг на якому лісапеті... Тому машина в мене дешева, мобільний коштує гривень з 50 максимум, зато да, лісапет маю топовий. І задоволення він мені приносить більше чим приносив би лексус в гаражі.

Без образ там.


Розкажи нам, що на твою думку повинна робити Церква. Просвіти нас.

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.204 секунд
0
репостів
0
репостів