Шепетівщину відвідає Предстоятель Української Православної Церкви Московського Патріархату

Більше
13 вер. 2015 00:59 #101395 від Yyuurriiyy
Може хтось підскаже, що оце опудало створіння і та оху...ша структура в якій воно служить, зробило для того, щоб в країні закінчилась війна?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 01:08 - 13 вер. 2015 01:31 #101397 від Yyuurriiyy
:silly: "... Його Блаженство, Блаженніший Онуфрій..." :sick:

До речі, тут блокують на деякий час, чи вже з кінцями?
Останнє редагування: 13 вер. 2015 01:31 ким Yyuurriiyy.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 вер. 2015 01:35 - 13 вер. 2015 01:36 #101399 від Symbioz

Юрий пише: Може хтось підскаже, що оце опудало створіння і та оху...ша структура в якій воно служить, зробило для того, щоб в країні закінчилась війна?


цікаво, що ти зробив для цього...

Островський О.В. пише: Коли попи МП відмовляються відспівувати наших вйіськових


Якщо не помилюсь (в нас на форумі є учасники, які можуть прояснити цю ситуацію краще за мене), батюшка в певних випадках не має права відспівувати. Ці канони можна пошукати в інтернеті, може тут хтось роз'яснить краще (крім Міши :) , щоб не виникали суперечки на реглігіозну тематику). Тому те, що батюшка відмовився відспівувати (без прояснення всієї ситуації), може бути простим дотриманням канонів православної церкви.

Островський О.В. пише: коли по неділях втирають про руський мир, то якої ще реакції чекати від людей?

Не часто, рази 4 на рік ходжу до церкви (або до батюшки Анатолія в церкву по вул.Українська або в Храм по пр.Миру) жодного разу з 2014 року не почув про "руський мир"... Може є якісь тайні збори, на які я не попадаю:?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 13 вер. 2015 01:36 ким Symbioz.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 01:42 #101400 від 259051213422@odnoklassniki.com
Закінчувати війни мають ті, хто їх починав. Церкви обох патріархатів, звичайно, гарно кровопрлиттю посприяли, але назвати їх основними винуватцями не можна.
ЗІ. Я захищаю православні церкви... Ульот :)))) А ще, судячи з, прям таки, ненависті до релігій, бачу що їм таки скоро кінець :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 вер. 2015 01:46 #101401 від Symbioz

Михайло Ворончук пише: Закінчувати війни мають ті, хто їх починав. Церкви обох патріархатів, звичайно, гарно кровопрлиттю посприяли, але назвати їх основними винуватцями не можна.
ЗІ. Я захищаю православні церкви... Ульот :)))) А ще, судячи з, прям таки, ненависті до релігій, бачу що їм таки скоро кінець :)


А хто тут писав, що ти їх захищаєш? Навпаки я написав, щоб ти зі своїми твердженнями не ввязувався в ці роз'яснення.
На рахунок кінця релігій... Аж цікаво як людина, яка є членом секти, створеної в 1872 році може цілком адекватно оцінювати тривалість існування тієї чи іншої релігії :cheer: ?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 вер. 2015 01:47 #101402 від Dj Os

Не часто, рази 4 на рік ходжу до церкви (або до батюшки Анатолія в церкву по вул.Українська або в Храм по пр.Миру) жодного разу з 2014 року не почув про "руський мир"... Може є якісь тайні збори, на які я не попадаю:?

Ну у Анатолія я впевнений, що нічого такого не було. А от по Миру таким раніше страждали, зараз заспокоїлись трішки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 вер. 2015 01:52 #101404 від Dj Os
І ще хочу уточнити, що за руський мир агітували не бятюшки, а деякі віряни прямо в храмі, щоправда батюшки не особо то перечили.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 01:53 #101405 від 259051213422@odnoklassniki.com

А хто тут писав, що ти їх захищаєш?

Це я в смислі до чого я докотився :)

оцінювати тривалість існування тієї чи іншої релігії

Я не говорив про ту чи іншу, а про знищення релігії як явища. 18-ий розділ останньої з книг Біблії - Обьявлення, або Апокаліпсис, по грецьки. Там така подія передбачена.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 вер. 2015 02:10 #101407 від Symbioz

Михайло Ворончук пише:

А хто тут писав, що ти їх захищаєш?

Це я в смислі до чого я докотився :)

оцінювати тривалість існування тієї чи іншої релігії

Я не говорив про ту чи іншу, а про знищення релігії як явища. 18-ий розділ останньої з книг Біблії - Обьявлення, або Апокаліпсис, по грецьки. Там така подія передбачена.


цікаво, та ніби нічого такого, що стосується саме релігій в розділі 18 немає... чи все таки різні БІблії читаємо, чи по різному купців/царів трактуємо?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 вер. 2015 02:16 - 13 вер. 2015 02:18 #101408 від Yyuurriiyy

Symbioz пише:

Юрий пише: Може хтось підскаже, що оце опудало створіння і та оху...ша структура в якій воно служить, зробило для того, щоб в країні закінчилась війна?


цікаво, що ти зробив для цього...


Земляче, з твого боку не зовсім коректно зрівнювати мої можливості в цьому плані, та можливості УПЦ...
Тому питання залишається відкритим.
Останнє редагування: 13 вер. 2015 02:18 ким Yyuurriiyy.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.179 секунд
0
репостів
0
репостів