УДАРівці ніяк не заспокояться

  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
19 жовт. 2014 21:22 #94281 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Dentist пише: Удар, а ти представник партії, на скільки я розумію?

так, це щось змінює?
Тема заблокована.
Більше
19 жовт. 2014 21:43 #94282 від praporschik

Dj Os пише: Браво! Самі ж підняли срач, пообзивали всіх кого могли останніми словами, звинуватили сайт в продажності, а тепер закривай тему? Прапорщик я не знаю чи ти маєш якесь відношення до УДАРу, але дієш точно як вони.
Ви ведете себе як ті кошенятка, які надзюрили калюжу в кутку, а тепер роблять вигляд, що нічого не сталось.
Можете скільки хочеш себе тішити ілюзіями, що сайт проплачений, що ті аноніми тут випадково, але ж від реальності не втечеш. Ніхто не буде підтримувати людей, які не виставили конкретних претензій, а просто хочуть до влади для задоволення власного самолюбства. І чим далі ударівці будуть нагнітати обстановку тим болючіше вона вдарить по їм самим.


Срач почав таки ти,і продовжуєш далі в томуж дусі.Подана тобою вся інформація є брехливою і перевернутою.Щож,бачення в людей різні.Судити не нам.Час покаже.Про кошенят доволі мило,добре що не свині.Ти наприклад ведеш сабе як павич напужений:Ось який я гарний писака,позаганяв усіх у сраку (навіть каламбур вийшов).Не до вподоби тобі УДАР-не біда.За людей не розписуйся,люди самі зроблять висновки.На рахунок проплати сайту незнаю,а судячи з твоєї позиції,вибачай,в мене склалось враження що тут не петріотизм а свідоме замовлення на огульну брехню,

На деякі мої питання ти так і не дав прямої відповіді.Не біда.Кому потрібно,той зрозуміє.Але задам ще одне питання:Якщо ти такий обізнаний то надай інформацію якого числа було перше подання і якщо є відповідь теж було б добре.Роман Підопригора чітко вказав в який термін подається запит на позачергові вибори міського голови.за Конституцією і Законом це 15 днів.Якого числа було перше подання?Про друге подання вже всі знають і чули.Цікавить перше.І бажано відповідь на нього.Вона є ключем до всіх подій.
Тема заблокована.
  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 жовт. 2014 22:08 #94283 від Dentist
ну видно форма спілкування і усе)
Тема заблокована.
  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
19 жовт. 2014 22:20 #94284 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Dentist пише: ну видно форма спілкування і усе)

ти десь тут зміг розгледіти спілкуння? не сміши, його не було і близько
Тема заблокована.
  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 жовт. 2014 00:15 #94285 від Dentist
Зі сторони тебе точно, той самий прапорщик ще може висловитись нормально, від тебе логічної думки годі й чекати, + етична форма.
Тема заблокована.
  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 жовт. 2014 09:47 #94288 від Алої3
Олександр Окунєвич – штрихи до портрета

До написання цієї статті мене спонукала поява на сайті міста Шепетівка відео (shepetivka.com.ua/videohalereia/9955-sam...l-donetsk-sasha.html) про місцевого можновладця – заступника голови Шепетівської район-ної адміністрації Окунєвича Олександра Володимировича, який повівся як банальний де-зертир, бо отримавши повістку з військкомату не пішов захищати Вітчизну, а «відкосив» від призову, хоча є офіцером, має військову освіту.
Тож я не міг не зацікавитись особою цього чиновника-дезертира, і з’ясував, що він соромить звання державного службовця не лише своїм боягузтвом, але й поведінкою у се-сійній залі Шепетівської міської ради, депутатом якої є.
До речі, в міській раді Олександр Володимирович представляє партію УДАР Віталія Кличка, до фракції якої входить сам Окунєвич, його тесть і кум (Черняховський П. І. і Підопригора Р. Б.).
За часів мера-регіонала Антонюка С. А. вся ця фракція «затушкувалася» і голосуючи з опущеними головами, допомагала регіоналам грабувати місто, дискредитуючи чесне ім’я Віталія Кличка. Причому небезкорисливо – за прислужування злочинному режиму шепетівські ударівці, яких місцеві дотепники прозвали «удареними», отримували префе-ренції у вигляді посад для дружин в управлінні освіти, земельних ділянок і доступу до де-рибану комунального майна, переданого приватним управлінським компаніям і зайдам-концесіонерам.
Навіть сьогодні, після Революції Гідності, «ударені» продовжують їсти з рук місце-вої мафії та відстоювати їхні інтереси.
У сесійній залі ці «представники народу» поводяться так, ніби хтось невидимий, у потрібний момент, вмикає невидимий тумблер чи дає команду «Фас!», спонукаючи їх до хамства. Недаремно на міському форумі їх ототожнюють з «двое из ларца» – героями ві-домого мультфільму.
А депутат і державний службовець О. В. Окунєвич не фільтрує навіть свою лексику. Одного разу, на зауваження головуючого, що не можна порушувати вимогу Указу Прези-дента, цей «златоуст» вигукнув: «А мені до сраки, блять!» (перепрошую за цитату). Після цієї фрази шепетівчани цитують Окунєвича частіше за Плінія Молодшого чи Таціта.
І на роботі, і в побуті, і в громадських місцях ця посадова особа (заступник голови РДА з гуманітарних питань) ні з ким не вітається, і взагалі не проявляє будь-яких ознак доброзичливого, людського (гуманного) ставлення до оточуючих.
Я спробував розібратись у причині неадекватної поведінки Олександра Володими-ровича і прийшов до висновку, що ця причина генетична. Як кажуть мудрі українці, – яке коріння, таке й насіння.
З’ясувалося, що батько та рідний брат О. В. Окуневича є громадянами Російської Фе-дерації і, незважаючи на своє українське походження, пишаються належністю до держави-агресора.
Зокрема батько заступника голови РДА – Володимир Окуневич, 66 років, житель міста Сургут, на своїй сторінці в соціальній мережі красується з шаликом, на якому зобра-жено російського двоголового орла-мутанта і «лайкає» російський триколор із надписом, із якого випливає, що цей уродженець Шепетівки вважає себе «русскім».



Володимир Окунєвич



Рідний брат чиновника – Євген Окуневич, 29 років, м. Сургут (Росія), активний учас-ник груп «Антимайдан» і «Против ЕС», ще більш радикальний у своїх висловлюваннях – називає уряд України хунтою, а активістів Майдану – «сінє-жолтимі фашистскімі вибляд-камі» (ще раз перепрошую за цитати), тішиться з приводу загибелі Саші Білого тощо.



Євген Окунєвич

25.03.2014 Считает классной тему в группе
АНТИМАЙДАН И НАС 779 000 - С НАМИ БОГ !


25 мая Считает классной тему в группе Против ЕС
КРАСНОАРМЕЙСК ОШ№4 ТАКАЯ БОЛЬШАЯ ОЧЕРЕДЬ,ДАЖЕ НА УЛИЦЕ СТОЯТ!!! ВОТ ТАК У НАС ЛЮДИ ГОЛОСУЮТ! А ПО НОВОСТЯМ ХУНТЫ ПОКАЗЫВАЮТ ВИДЕО С РЕФЕРЕНДУМА 11 МАЯ,ВЫДАВАЯ ЭТИ ВИДЕО ЗА СЕГОДНЯШНИЕ ВЫБОРЫ!!! ПОЗОР ХУНТЕ!!!!!!!!!!!!!!! 27 мая Считает классной заметку:
Собаке собачья смерть. №102! Нехай этот похоронный марш сопровождает всех сине-желтых фашистских выблядков.С ДРУГИХ ГРУПП Первый пошел. Остальные следом!В Одессе казнен один из палачей мучеников 2 мая.6 мая в Одессе убит незвестными активист "Майдана" и "Правого сектора" Микола Волков , получивший широкую известность во время трагедии 2 мая.Именно он на целом ряде видео запечатлен стреляющим из пистолета по людям в окнах Дома профсоюзов - жирная спина в синей рубашке, поверх бронежилет.Неизвестные ворвались в квартиру его матери, где он ночевал и перерезали ему горло. Милиция возбудила дело по статье убийство на бытовой почве. Только на такой похоронный марш заслуживают эти фашистские ублюдки!


Навіть дядько Олександра Володимировича – Віктор Окуневич, 64 років, який живе не в Росії, а в Шепетівці, вважає винуватцями побиття студентів на Майдані не Януковича з прихвоснями, а лідерів тодішньої опозиції, в тому числі й Віталія Кличка – лідера партії, до якої належить племінник.



Віктор Окунєвич


14 дек 2013 Считает классной заметку


Тай сам заступник голови Шепетівської районної державної адміністрації Олександр Володимирович Окуневич, певне, недалеко втік від своїх дивних родичів, бо 20 лютого 2014 року сидів у соціальній мережі і «лайкав» відео, на якому розстрілювали людей на столичній вулиці Інститутській. Схоже, що чиновнику приносить насолоду спостерігати як убивають українців.



Олександр Окунєвич


20.02.2014 Считает классной заметку

Все це характеризує Олександра Окунєвича як достойного сина свого батька, брата свого брата і племінника свого дядька, але не личить кодексу поведінки державного служ-бовця.
То ж чи має право чиновник, який став посміховиськом через негідну поведінку, обі-ймати керівну посаду після Революції Гідності, кидаючи тінь і на партію Віталія Кличка, і на голову облдержадміністрації – ударівця Леоніда Пруса, і на всю українську владу та Українську Державу, зневажаючи її Президента?...
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist, kolbasnik, muko, Sposterigach
Тема заблокована.
  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 жовт. 2014 09:52 #94289 від Алої3
фото не надрукувало
Тема заблокована.
  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 жовт. 2014 10:03 #94291 від Алої3
Спробую так:
Тема заблокована.
  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 жовт. 2014 10:04 - 20 жовт. 2014 10:05 #94292 від Алої3
ххх Щось не получається. Фотки в ОК глянете...
Останнє редагування: 20 жовт. 2014 10:05 ким Алої3.
Тема заблокована.
Більше
20 жовт. 2014 10:49 #94294 від praporschik
Алоїзе невже ти сам спромігся на таке?Вітаю!Але сідячи по всіх твоїх дописах на форумі,де не звучало нічого осмисленого,сумніваюсь в цьому."Лицом не вышел" як-то кажуть.Данна стаття лише доводить що писав професійний "гавнометатель" і не більше.Давно відома теза:діти за дії батьків не несуть відповідальності.Та на жаль усе лайно після цього лягає на дітей.В мене теж є рідня в Росії,може і мене звинуватиш.Мій дід покійний був комуністом і родом із Росії,то може і я комуніст?Цілком підходяще.

Забрав син із роддому дружину з немовлям.Прийшли додому.Батьки дивляться ,а немовля чорне.Батько і питае:Що сину жінка тобі зрадила з негром?Син відповідає:Та ні,то чорний кіт дорогу перебіг,коли до роддому йшла.Батько й каже:Так оце згадую,коли вів твою матір до роддому-то дорогу баран перебігав.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.205 секунд
0
репостів
0
репостів