УДАРівці ніяк не заспокояться

  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
17 жовт. 2014 11:15 #94227 від maroshka
тут на незручні питання не відповідають

Ветры жизни меняют дорожные указатели
Тема заблокована.
Більше
17 жовт. 2014 14:19 #94231 від Sposterigach

praporschik пише:

praporschik пише: З данного матеріалу роблю висновок:самооборона положила з прибором на домовленності.Якщо так і надалі буде то в чому різниця між теперішньою владою та минулою?Тільки назви.Ос я тобі задавав питання звідки в тебе інфа про тітушок?Статтю писав ти.Отже або це твої домисли,тоді це відверта брехня з твого боку,або тобі хтось надав завідомо неправдиву інформацію щоб скомпроментувати УДАРівців.Тоді ім"я в студію.Героїв треба знати.І ще одне питання:чи не родичі ви з Островською Галиною Андріївною?


То що Олександре Островський,відповідати будеш на ці питання?Чи будеш як Павлик Морозов:мовчати як юнний партизан,або тупо морозитись.Звідки в тебе інформація про тітушок?Депутат Микола Дячук надав чітку достовірну інформацію:відбувся круглий стіл,була домовленість двох сторін провести сесію без ексцесів.УДАРівці свою частину угоди виконали в повній мірі,що підтверджено двома відеозаписами наданими тобоюж тут,на форумі.Самооборона ж навпаки порушила цю угоду.Або це їхня самодіяльність,або це вказівка зверху.Підозрюю,фріменів.Тоді відразу видно хто кому заважає насправді.Давай Ос,дерзай.Якщо вже впрягся то не задкуй.


Дорогий "єфрейтор" Прапорщик, Павлік Морозов "юнним партизаном" ніколи не був.
Тема заблокована.
  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 жовт. 2014 14:59 #94233 від Dentist
Анікей, то хто такий Поліщук, ти знаєш?
Тема заблокована.
  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 жовт. 2014 15:33 - 17 жовт. 2014 15:38 #94234 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
Я не знаю, але таке враження, шо або він не один, або занадто себе поважає, бо все на "ми" до себе звертається. А це питання переадресуй адміністрації сайта.
Останнє редагування: 17 жовт. 2014 15:38 ким Anykey.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 жовт. 2014 16:25 - 17 жовт. 2014 16:30 #94235 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

тут на незручні питання не відповідають

Да шо ти гаваріш:-) Просто я взагалі не бачу сенсу продовжувати розмову з людьми, які абсолютно тебе не слухають і не вмикають мізків, ще і образи сиплять на додачу. За таке міг би і забанити, але на дурнів не ображаюся.
Востаннє відповідаю для таких "умоодарьонних" як ти прапорщик

звідки в тебе інфа про тітушок?

Таке враження, що ти читати не вмієш. Поглянь на фото і там ти побачиш людей, які мені про це сказали. Я нажаль не знайомий із всіма самооборонівцями і не знаю їх імен.
По друге, інфа не лише від них, ми маємо інші джерела, які не будемо викривати до певного моменту, вони нам ще знадобляться. До речі підозр не викликає, що чомусь саме Дячук про тітушок коментарі дає? ;)

.І ще одне питання:чи не родичі ви з Островською Галиною Андріївною?

Прийшло прозріння :lol: Я для таких як ти спеціально написав своє справжнє ім'я. Мені боятись своїх слів нічого на відміну від деяких тут анонімів.
Хочеш сказати що через родинні зв'язки я брешу? Твоє право, лише прикол в тому, що правда все одно вилізе на поверхню. Чи може Дентіст, Спостергіач, Робін гуд також родичі? За посади там ніхто не тримається, більше того владі навпаки було би вигідніше усунутись і хай би реваншисти показали які вони господарі, до весни, коли будуть місцеві вибори люди їх самі мітлою виженуть. При будь якому розкладі пргограють лише ударівці.
Ти би хоч задумався чому за Полодюком стоять люди та самооборона, а за путчистами злодії з енергоінвесту, Дячуки та інші "бізнесмени".

Не хочу аналізувати статтю, зверну лиш увагу на інший нюанс. Цитата: "Проаналізувавши ай пі адреси ми зробили висновок, що за анонімами ховаються самі ударівці, а також піар-відділ ТОВ "Шепетівка Енергоінвест". Ви лише уявіть: адміністрація сайту (лише вона бачить ай пі дописувачів) здає ці самі айпішніки якомусь "Поліщук М.А і компані" , і вони роблять якісь "висновки". Про який "незалежний" сайт може йти мова? Та це навіть не 33 рік, в мене нема слів...

Поліщук є членом редакції, а не якийсь там лєвий чувак. Ми ай пі адреси за межі редакції нікому не передаєм, хоч повір звернень було чимало, і від міліції, і від СБУ.
Якщо дехто хоче тут показати колосальну підтримку ударівців через підставні акаунти, то вони мають знайти, що ми все бачимо і погодься користувачі про таке мають знайти.
І до речі про Павліка Морозова, я досі не бачу обіцяних аргументів за зняття Полодюка. :) Заодно поясни собі за чиї кошти і з якою метою знятий цей сюжет shepetivka.com.ua/forums/novyny-ofitsiin....html?start=80#94208 І хай ще наші любі "апазіціонери" розкажуть як їм відмовили в публікації їх заказухи в місцевій газеті.
Тут стільки писалось про зазомбованих ватників в Росії, ніколи не думав, що такі можуть бути і в нашому місті. :dry:
Останнє редагування: 17 жовт. 2014 16:30 ким Dj Os.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 жовт. 2014 16:33 - 17 жовт. 2014 16:34 #94236 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
Тут ударівці вже інфу поширюють про самооборону з інших міст, про яких я також писав. :-) Зачекайте, згодом Поліщук розповість звідки мала силова підтримка для ударівців прихжати, ви просто будете в шоці :-)
Останнє редагування: 17 жовт. 2014 16:34 ким Dj Os.
Тема заблокована.
  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 жовт. 2014 16:55 #94237 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Dj Os пише: Ми ай пі адреси за межі редакції нікому не передаєм, хоч повір звернень було чимало, і від міліції, і від СБУ.

Якби було хоч одне письмове офіційне звернення з правоохоронних органів, дав би аж бігом.
Тема заблокована.
  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 жовт. 2014 17:03 #94238 від Dentist
Від ударівців досі не почув (хоча просив не в одному пості) чого вони хочуться зняти Полодюка, відповідь не отримав. Спілкувався вчора з одним підприємцем міста, який пояснити мені так само не зміг нічого окрім як "він не оголосив вибори мене". Отже, основна прогавина Полодюка, що він не ініціював вибори мера і усе. Оскільки більш аргументів я не чув, отже людина дійсно працювала на місто і мені як пересічному громадянину трохи ПОФІГУ чи він мер чи в.о., якщо людина працювала на місто з максимальною віддачею (зустрічі з людьми, відкриті сесії, той же ж Енергоінвест, ремонт на проспекті Миру, тощо) нехай ще попрацює пів року до виборів, нехай далі показує свою роботу. Прапорщик та Анікей, у вас будуть зауваження до роботи в.о., якщо так, озвучте, може хоч від вас нормальний аргумент почую, бо марошка та удар мене ігнорують.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 жовт. 2014 17:10 #94239 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
Я от не розумію логіки: два відісланих подання на перевибори були? - були! останнє подання датоване 23 липням, секретеріат ВР підтвердив отримання подання. Перевибори оголошені 25 серпня. Місяць часу був щоб визначитись чи проводити місцеві вибори у нас. Так чого ж тоді всі претензії до Полодюка, а не до ВР ?
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 жовт. 2014 17:13 #94240 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
Ще цікаво чому якщо Антонюка зняли більше чим пів року тому, УДАР згадав про перевибори лише зараз.
Як сказав дід із сусіднього будинку "Вже як хочете перевороту, то хоч не лізьте з голою сракою" :-)
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.172 секунд
0
репостів
0
репостів