УДАРівці ніяк не заспокояться

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 жовт. 2014 00:03 - 16 жовт. 2014 00:06 #94199 від Dentist
Хлопці-ударівці, ВКОТРЕ ПРОШУ ДОКАЗІВ ПРО ПОГАНУ РОБОТУ ПОЛОДЮКА НА ПОСАДІ В.О. МІСЬКОГО ГОЛОВИ, якщо ж не напишете, просто буду впевнений у вашій безглуздій балаканині, надайте докази і усе.
Останнє редагування: 16 жовт. 2014 00:06 ким Dentist.
Тема заблокована.
  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
16 жовт. 2014 08:57 #94203 від maroshka

Dj Os пише:

maroshka пише: ну от і пресловута відкритість ради

Виклади свій особистий номер телефону тут :-) Покажи свою відкритість.
Особистий номер секретаря є у всіх депутатів.
Люди без проблем зустрічаються особисто, або ось тел. 5-61-86, факс (03840) 4-01-71


Я не просила номер тут викладати, я спитала де його знайти можна (відчуваєш різницю).

Браво, у мера вже немає стражниць, він особисто ФАКСИ приймає.

Ветры жизни меняют дорожные указатели
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 жовт. 2014 15:45 #94208 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
Микола тютєлька в тютєльку передбачив подальші дії заколотників :lol:
Читаєм спочатку тут shepetivka.com.ua/statti/suspilstvo/item...a-hra-prestoliv.html
Потім дивимось ось

А потім читаємо на сайті 33 каналу
Рубрика "Спецрепортаж" – виготовлення інформаційного сюжету та трансляція після інформаційного блоку
Розцінки
Аналогове ефірне мовлення – 8 грн\сек.
Цифрове ефірне мовлення – 5 грн\сек.
А тепер ще раз прочитайте shepetivka.com.ua/statti/suspilstvo/item...a-hra-prestoliv.html і вгадайте за чій рахунок бенкет :)
Тема заблокована.
Більше
16 жовт. 2014 18:41 #94216 від praporschik
З данного матеріалу роблю висновок:самооборона положила з прибором на домовленності.Якщо так і надалі буде то в чому різниця між теперішньою владою та минулою?Тільки назви.Ос я тобі задавав питання звідки в тебе інфа про тітушок?Статтю писав ти.Отже або це твої домисли,тоді це відверта брехня з твого боку,або тобі хтось надав завідомо неправдиву інформацію щоб скомпроментувати УДАРівців.Тоді ім"я в студію.Героїв треба знати.І ще одне питання:чи не родичі ви з Островською Галиною Андріївною?
Тема заблокована.
Більше
17 жовт. 2014 07:46 #94218 від praporschik

praporschik пише: З данного матеріалу роблю висновок:самооборона положила з прибором на домовленності.Якщо так і надалі буде то в чому різниця між теперішньою владою та минулою?Тільки назви.Ос я тобі задавав питання звідки в тебе інфа про тітушок?Статтю писав ти.Отже або це твої домисли,тоді це відверта брехня з твого боку,або тобі хтось надав завідомо неправдиву інформацію щоб скомпроментувати УДАРівців.Тоді ім"я в студію.Героїв треба знати.І ще одне питання:чи не родичі ви з Островською Галиною Андріївною?


То що Олександре Островський,відповідати будеш на ці питання?Чи будеш як Павлик Морозов:мовчати як юнний партизан,або тупо морозитись.Звідки в тебе інформація про тітушок?Депутат Микола Дячук надав чітку достовірну інформацію:відбувся круглий стіл,була домовленість двох сторін провести сесію без ексцесів.УДАРівці свою частину угоди виконали в повній мірі,що підтверджено двома відеозаписами наданими тобоюж тут,на форумі.Самооборона ж навпаки порушила цю угоду.Або це їхня самодіяльність,або це вказівка зверху.Підозрюю,фріменів.Тоді відразу видно хто кому заважає насправді.Давай Ос,дерзай.Якщо вже впрягся то не задкуй.
Тема заблокована.
  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 жовт. 2014 09:35 #94219 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
Не хочу аналізувати статтю, зверну лиш увагу на інший нюанс. Цитата: "Проаналізувавши ай пі адреси ми зробили висновок, що за анонімами ховаються самі ударівці, а також піар-відділ ТОВ "Шепетівка Енергоінвест". Ви лише уявіть: адміністрація сайту (лише вона бачить ай пі дописувачів) здає ці самі айпішніки якомусь "Поліщук М.А і компані" , і вони роблять якісь "висновки". Про який "незалежний" сайт може йти мова? Та це навіть не 33 рік, в мене нема слів...
Ці користувачі подякували: praporschik
Тема заблокована.
  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 жовт. 2014 09:39 #94220 від Dentist
Хто такий Поліщук М.А.?
Тема заблокована.
  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 жовт. 2014 10:23 #94222 від Алої3
Ти, певне, зголоднів, що голодоморний 33-й згадав. Чи ти з 33-м каналом переплутав?...
Тема заблокована.
  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 жовт. 2014 10:44 #94223 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Алої3 пише: Ти, певне, зголоднів, що голодоморний 33-й згадав. Чи ти з 33-м каналом переплутав?...

А по темі є шо сказати, чи як завжди ?
Тема заблокована.
  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 жовт. 2014 10:52 #94226 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Dentist пише: Хто такий Поліщук М.А.?

Гарне запитання.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.238 секунд
0
репостів
0
репостів