УДАРівці ніяк не заспокояться

  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
17 жовт. 2014 17:26 #94241 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Dj Os пише: Тут ударівці вже інфу поширюють про самооборону з інших міст, про яких я також писав. :-) Зачекайте, згодом Поліщук розповість звідки мала силова підтримка для ударівців прихжати, ви просто будете в шоці :-)

Може вже досить брехати ? Ти ж лицемір перекручуєш кожне слово, не втомився ? Називай вже речі своїми іменами : на каку говори - кака, а на бубу - буба, так же набагато простіше та й люди можливо тебе слухати почнуть. УДАР поки виставив фото лише 4 осіб, яких ніяк не віднесеш до самооборони: можна вже рахувати колишнього нардепа Сабія, його помічника Смаля ( колишнього очільника самооборони Хмельницького якого звід ти виперли давненько ), та двох зальотних зі Славути Форсюка та Костирко, що очолюють у місті Славута та Славутському районі місцеві організації Свободи.. Брехло воно й у Африці - брехло, так - правильно і справедливо.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 жовт. 2014 17:34 #94242 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
Ач як занервували :-) Вже дуже скоро люди остаточно переконаються хто тут брехло :-) А вас лицемірів виставляти у істинному світлі не втомлюсь ніколи ні я, ні інші журналісти. Не хочете працювати на благо громади, то не думайте, що ніхто нічого не дізнається про ваші підкилимні ігри.
Можете себе й надалі обманювати проплаченими статтями та нагнаними ботами, але далеко не всі люди піддаються на ваші цинічні провокації :-)
Тема заблокована.
  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 жовт. 2014 17:39 #94243 від Dentist
Удар, дасиш мені відповідь на моє питання, вже десь тиждень клянчу у вас з марошею на пару
Ці користувачі подякували: Rob in Hood
Тема заблокована.
  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
17 жовт. 2014 17:44 #94244 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Dj Os пише: Ач як занервували :-) Вже дуже скоро люди остаточно переконаються хто тут брехло :-) А вас лицемірів виставляти у істинному світлі не втомлюсь ніколи ні я, ні інші журналісти. Не хочете працювати на благо громади, то не думайте, що ніхто нічого не дізнається про ваші підкилимні ігри.
Можете себе й надалі обманювати проплаченими статтями та нагнаними ботами, але далеко не всі люди піддаються на ваші цинічні провокації :-)

Пустодзвін та й годі :)
Тема заблокована.
  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
17 жовт. 2014 17:58 #94245 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Dentist пише: Удар, дасиш мені відповідь на моє питання, вже десь тиждень клянчу у вас з марошею на пару

Претензій не мало, набагато більше ніж до його попередника Липканя А ( так же вийшло що Полодюк всівся на 2 крісла і відповідно претензій як до двох ) До речі, можливо пам'ятаєш, як знімали Липканя і що йому пред'явили ? І хто пред'являв? :)
Тема заблокована.
  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 жовт. 2014 18:05 #94246 від Dentist
Не пам'ятаю, бо тоді місті не був і не такий вже я і "прі дєлах". Ці претензії десь викладати будете?
Тема заблокована.
  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
17 жовт. 2014 18:31 #94247 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Dentist пише: Не пам'ятаю, бо тоді місті не був і не такий вже я і "прі дєлах". Ці претензії десь викладати будете?

Не можна просто викласти претензію по-пунктах , набагато більше часу займе обгрунтування ( для прикладу претензія щодо позбавлення права вибору мера шепетівчанами, яка тут вже мусолиться тривалий час ). Можливо представники дадуть інтерв'ю із коментарями на ТВ або буде надруковано в листівці чи газеті.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 жовт. 2014 18:52 #94248 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

UDAR пише:

Dentist пише: Не пам'ятаю, бо тоді місті не був і не такий вже я і "прі дєлах". Ці претензії десь викладати будете?

Не можна просто викласти претензію по-пунктах , набагато більше часу займе обгрунтування ( для прикладу претензія щодо позбавлення права вибору мера шепетівчанами, яка тут вже мусолиться тривалий час ). Можливо представники дадуть інтерв'ю із коментарями на ТВ або буде надруковано в листівці чи газеті.

Ви хоча б по пунктах напишіть, а тоді вже ми вже при потребі будемо просити обгрунтування. А то ви як ті папуги про позбавлення вибору шепетівчан толкмачите...ваша партія представлена у ВР, треба їм було толкмачити, а не тут популізмом займатись.
Якщо вам так важко викласти претензії текстом тут, ми готові для вас організувати відео-інтерв'ю, але без підготовлених питань як у випадку 33 каналу. Інтерв'ю зробим як і сесії міських рад без монтажу.
До речі було би цікаво дізнатись одну річ, хто оплачував цю джинсу? Якщо ви такі демократичні та відкриті, то вам не буде важко це написати, чи не так?
Тема заблокована.
  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 жовт. 2014 23:13 #94253 від Dentist
і знову ж ОДНА лише проблема, не дали виборів... оце і все??? хоча на скільки я зрозумів, подання на вибори було, але. як на вашу точку зору, пізно, так?
Тема заблокована.
  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
17 жовт. 2014 23:27 - 17 жовт. 2014 23:28 #94254 від maroshka
воно народилося і відразу померло в стінах бєлого" дому

Ветры жизни меняют дорожные указатели
Останнє редагування: 17 жовт. 2014 23:28 ким maroshka.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.154 секунд
0
репостів
0
репостів